SELEMIX

SELEMIX – PRÉMIOVÁ TECHNOLOGIE PRO VŠECHNY TYPY APLIKACÍ

Ať už jsou Vaše požadavky jakékoli a lakujete např.regály, rámy jízdních kol, nábytek, ocelové konstrukce, garážová vrata, zemědělské stroje apod., je průmyslový nátěrový systém SELEMIX perfektním řešením pro dosažení dokonalého výsledku.

Systém SELEMIX je špičková koncepce míchání, perfektně přizpůsobená pro povrchovou úpravu a ochranu povrchů v lehkém průmyslu nabízející vynikající aktikorozní vlastnosti.

Průmyslový antikorozní ochranný nátěr SELEMIX je tvořen řadou koncentrovaných tonerů a pojiv. Jejich kombinací dostaneme širokou řadu lakovacích systémů přizpůsobených potřebám konkrétní zakázky tak, že je splněno očekávání zákazníků v rámci jejich požadavků na vlastnosti, kvalitu a cenu.

Průmyslový nátěr SELEMIX zahrnuje vysokosušinové (UHS) produkty, které splňují požadavky EU (1999/13 SED) v oblasti emisí organických rozpouštědel.

SPOLEHLIVÉ ŘEŠENÍ PRO LAKOVÁNÍ V LEHKÉM PRŮMYSLU

Produktová řada SELEMIX umožňuje různé kombinace průmyslových nátěrových systémů. Některé z nich byly certifikovány podle ISO 12944-6. Takto vytvořené nátěrové systémy uspokojí nenáročnější požadavky na antikorozní ochranu a vzhled lakovaného povrchu.

JEDINEČNÁ NABÍDKA BAREVNÝCH ODSTÍNŮ

Nabídka antikorozních nátěrových hmot SELEMIX zahrnuje širokou škálu mezinárodních barevných standardů včetně řady průmyslových odstínů používaných ve veřejné dopravě, ropném průmyslu, mezinárodních autoparcích, ale i ve výrobě zemědělských a strojních zařízení.

K dispozici je více než 20.000 receptur různých odstínů. Tím je zajištěna vysoká přesnost odstínu, přestože barvy jsou tónovány v různých pojivech.

Nabídka produktové řady SELEMIX je doprovázena řadou nástrojů:

  • specializovaných colorbox obsahující více než 4.000 lakovaných vzorků;
  • vzorníky barev v odstínech RAL;
  • on-line servis barevných receptur dostupných 24 hodin cenně 7 dní v týdnu na adrese www.selemix.com;
  • koloristický software na CD, pravidelně aktualizovaný a doplňovaný nejnovějšími recepturami.

Průmyslový nátěrový systém SELEMIX je podporován automatizovaným průmyslovým míchacím zařízením, umožňujícím dávkování všech míchacích odstínů v rekordně krátkém čase.

Specifický duální gravimetrický a volumetrický dávkovací režim a přímá kalibrace umožňují dosáhnout vysoké přesnosti, rychlosti provedení a shody odstínů.

Všechny koncentrované tonery jsou baleny a promíchávány v nádobách připojitelných k dávkovací hlavě.

Barevný software SELEMIX zvládá míchání standardních odstínů nebo odstínů upravených podle přání zákazníka, tvorbu ceny a tisk etikety.

Je to modulární a ergonomicky řešené zařízení dostupné v různých konfiguracích nádoba pump. Tím vychází vstříc požadavkům na prostor a pokladní systém jakýchkoliv prodejen barev SELEMIX.

Průmyslový nátěrový systém Antikorozní nátěr Průmyslové lakování

Přejít na web SELEMIX

Auto Fit, spol. s r.o.

Brno: Vídeňská 296/112a, 619 00 Brno

Praha: Komerční 467, 251 01 Nupaky u Prahy

Phone: +420 608 602 080

E-mail: info@autofit.cz I eshop.autofit.cz

Facebook
Youtube
Linkedin
×

TOP