Ruční nářadí FESTOOL

FESTOOL

Firma FESTOOL je značkou kvalitního elektrického ručního nářadí pro finální povrchovou úpravu včetně leštění do vysokého lesku a také elektrického ručního nářadí pro truhlářskou výrobu.Další součástí sortimentu jsou vysavače, sanační brusky a míchadla určené pro sanaci povrchů. Společnost FESTOOL nabízí i kompletní řadu příslušenství a nástrojů, které jsou nezbytnou součástí jednotlivých nářadí, jako jsou brusné kotouče, brusné výseky, talíře brusek, hadice k vysavačům, filtrační vaky, leštící pasty a houby aj.

Společnost AutoFit nabízí vybraný sortiment značky FESTOOL potřebný pro autoopravárenský průmysl, zejména brusky, vrtačky, šroubováky, hoblíky, vysavače a k tomu určené příslušenství. Pro konkrétní nabídku navštivte náš eshop: eshop.autofit.cz nebo nás kontaktujte na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Prohlédnout si také můžete ucelený katalog FESTOOL produktů, který je ke stažení na tomto odkaze: https://www.autofit.cz/images/Katalogy/festool-katalog-systemy-pro-automotive-2016-cz-lr.pdf.

Ke všem svým strojům a nářadím nabízí společnost FESTOOL rozšířenou záruku All-Inclusive. Pro získání této záruky je třeba zaregistrovat svůj zakoupený stroj na stránkách FESTOOL, čímž získáte plnou záruku po dobu 36 měsíců, která se váže na veškeré opravy, ale také na pojištění proti odcizení, 15 dnů na vyzkoušení a v neposlední řadě záruku na dostupnost náhradních dílů po dobu 10 let.

Více informací se dočtete na stránkách výrobce zde

Nářadí FESTOOL Bruska FESTOOLVysavač FESTOOL

FESTOOL

Auto Fit, spol. s r.o.

Brno: Vídeňská 296/112a, 619 00 Brno

Praha: Komerční 467, 251 01 Nupaky u Prahy

Phone: +420 608 602 080

E-mail: info@autofit.cz I eshop.autofit.cz

Facebook
Youtube
Linkedin
×

TOP