DAISY WHEEL

Daisy Wheel – revoluce v míchání barev

Auto Fit vám přináší revoluční novinku v České republice – plně automatické míchací zařízení Daisy Wheel pro míchání autolaků Nexa Autocolor značky Aquabase Plus.

Jedná se o naprosto unikátní technologii, která se již několik let aktivně používá v západní Evropě – více než 90 zákazníků v Německu a dalších více než 20 v Rakousku, Dánsku, Švédsku a Norsku. Nyní se toto zařízení díky firmě Auto Fit dostává i do České republiky.

DAISY WHEEL dokáže plnohodnotně nahradit jednoho pracovníka autolakovny, proto se stává součástí pracovního týmu. Lakýrník nemusí věnovat čas míchání, ale může se soustředit na přípravu vozu nebo na jiné činnosti, zatímco DAISY WHEEL nachystá potřebný odstín k lakování vozu.

DAISY WHEEL je mnohem přesnější při míchání než člověk – odchylky jsou max. +/- 0,05g, správný odstín namíchá na první pokus, čímž šetří náklady díky sníženým ztrátám materiálu. Zařízení je vhodné i pro drobné opravy, jelikož dokáže namíchat minimální množství barvy dle receptury se 100% přesností – až 4g barvy (0,04L).

DAISY WHEEL nezpůsobuje vysychání barvy, a to díky speciálním zásobníkům a skladování pigmentů bez přístupu vzduchu, což znamená zachování původní kvality barvy a minimální ztráty.

DAISY WHEEL je nejvíce vhodná pro použití s laky Aquabase Plus značky Nexa Autocolor. U této řady laků nedochází k usazování pigmentů, není proto potřeba je promíchávat, mají stálou viskozitu a dlouhou skladovatelnost.

DAISY WHEEL je zcela kompaktní – šetří místo v lakovně nebo míchárně barev. Rozměry jsou menší než 1m³ (zařízení: 105cm x 105cm x 65cm, stůl pod zařízením: 90cm x 61,5cm x 64,5cm), čímž zabírá o 60-75% méně prostoru než tradiční míchací zařízení. Navíc obsahuje až 160 pozic pro různé pigmenty v porovnání se 144 pozicemi ve stávajících technologiích (0,5L). Všechny důležité pigmentové technologie jsou plně integrované (Solid-; Metallic-; Pearl-; Xirallic-; Color-Stream-Pigmenty), je tedy možné bezchybně namíchat jakékoliv odstíny všech výrobců automobilů.

Nabízí mnohem komfortnější a bezpečnější pracovní prostředí, jelikož eliminuje potřebu kontaktu s barvou, není nutné zvedat těžké plechovky, čistit pracovní prostory od nakapané barvy či vdechovat výpary z barev. Pracovní prostory jsou vždy čisté a reprezentativní.

Daisy Wheel si můžete osobně prohlédnout v prostorách našeho školicího střediska v Brně, a to každý pátek od 14.00 do 16.00h nebo kdykoliv po předchozí telefonické domluvě.

Podívejte se na prezentační video Daisy Wheel na našem kanále YouTube

Více informací se dočtete na stránkách výrobce zde

Daisy WheelDaisy WheelAquabase Plus

Daisy Wheel – revoluce v míchání barev

Auto Fit, spol. s r.o.

Brno: Vídeňská 296/112a, 619 00 Brno

Praha: Komerční 467, 251 01 Nupaky u Prahy

Phone: +420 608 602 080

E-mail: info@autofit.cz I eshop.autofit.cz

Facebook
Youtube
Linkedin
×

TOP