Novinky

PPG LINQ™ - revoluční koloristický nástroj 18/04/2023

Představujeme vám revoluční koloristický systém PPG LINQ. Součástí PPG LINQ™ jsou 2 základní nástroje - prvním z nástrojů je digitální spektrofotometr PPG DigiMatch™, který je ergonomický, lehký a lze jej ovládat jednou rukou. Využívá snímání odstínu ze šesti různých úhlů a dalšími šesti úhly snímá i strukturu dané barvy pro ještě lepší identifikaci. Výsledky se následně přenesou do softwaru PPG VisualizID™, který vyhledá shodný odstín v rozsáhlém portfoliu více než 70 000 barev a pomocí 3D vizualizace navrhne optimální shodu bez nutnosti nástřiku nebo míchání vzorků.

Podívejte se na prezentaci na našem YouTube nebo navštivte stránky výrobce https://ppglinq.com/. Máte-li zájem o bližší informace nebo konkrétní nabídku, neváhejte nás kontaktovat!

 

 

 

 

 

 

NOVÝ AUTOFIT EXPRES 01/2023 03/04/2023

Přinášíme Vám další vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres č. 01/2023. Dočtete se v něm informace o novém revolučním koloristickém nástroji PPG LINQ, který právě uvádíme na trh. Dále vám představíme nový systém 3M orbitálního leštění, milovníky grilování potěší nová jarní akce společnosti SATA. Dále vás seznámíme s úspornými řešeními, která vám naše společnost nabízí, vyhodnotíme soutěž z minulého vydání a v závěru vám dáme nahlédnout do žebříčku nejlepších a nejvlivnějších výrobců barev za rok 2022 s názvem Top Companies Report.

Časopis si můžete přečíst ZDE.

Přejeme Vám příjemné čtení a pohodové barevné jarní dny a veselé Velikonoce!

Váš AutoFit

 

3M ORBITÁLNÍ LEŠTĚNÍ PERFECT-IT 22/02/2023

Představujeme vám novinku od 3M - nový ucelený systém orbitálního leštění Perfect-It.

Jedná se o profesionální sadu nástrojů, lešticích past, molitanů a vlněných kotoučů – obvykle používané v detailingových dílnách, přepracované pro profesionální využití v autoopravárenství.
Netradiční, ale vítaná změna v procesu, která vám umožní dosáhnout lesku showcaru, bez hologramů a jiných vad. Jeden z nejobávanějších kroků v opravách automobilů byl proměněn v krok, který zvládne každý na první pokus. Vyzkoušejte systém navržený tak, aby spolupracoval – snadno použitelná leštička se speciálně upravenými pastami
a lešticími molitany pro daný druh leštění. Vaši technici se již nemusejí bát hologramů, spálení nebo jiných nástrah běžných u tradičních rotačních lešticích systémů.

Konzistentní povrch bez hologramů: Kombinovaný kruhový a oscilační pohyb 3M™ Perfect-It™ orbitální leštičky eliminuje obávané hologramy ve srovnání s tradičními rotačními leštičkami. Ve spojení s našimi speciálně navrženými molitany, pastami a leštěním můžete očekávat konzistentní vysoce kvalitní povrch, ať už při velké nebo malé práci.

Vyvarujte se spálení, proleštění a dalších oprav: Zažijte prakticky bezchybný povrch bez obav ze spálení na čerstvých lacích. Navrženo pro eliminaci oprav procesu leštění, žádné narušení doby opravy a žádná ztráta důvěry. S tímto systémem se můžete spolehnout, že vaše lakování nebude v závěrečných fázích opravy zničeno.

Navrženo pro všechny úrovně dovedností: Dosažení ideálního povrchu nebylo nikdy jednodušší. Ať už jste lakýrník, detailista, nováček nebo zkušený odborník, 3M™ Perfect-It™ Orbital leštící system byl navržen tak, aby pomáhal, poskytoval elegantní a konzistentní výsledek na jakékoli úrovni dovedností. Nechte svou hrdost odrážet v každém laku.

Více informací a podrobností se dočtete v BROŽUŘE, nebo se podívejte na názorné VIDEO se správným postupem použití.

Produkty jsou k dostání na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz.

random orbital compound application 592

 

 

 

 

NABÍDKA ŠKOLENÍ 1. POLOLETÍ 2023 23/01/2023

Vypsali jsme pro Vás termíny školení na 1. pololetí roku 2023. Kompletní přehled a nabídku naleznete ZDE nebo v odkaze na našich webových stránkách https://bit.ly/3kBdnK4. Školení proběhnou v našem školicím středisku v Brně na ulici Vídeňská 112a.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně prostřednictvím svého obchodního zástupce. Máte-li zájem se některého z vypsaných školení zúčastnit, nezapomeňte nám zaslat včas vyplněnou přihlášku.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Váš AutoFit

 

MP IONIZAČNÍ PISTOLE X-ION 05/01/2023

Představujeme vám praktickou příruční ionizační pistoli na stlačený vzduch pro neutralizaci elektrostatického náboje:

 • čistí a neutralizuje v jediném kroku
 • snižuje usazeniny prachu během lakování
 • není nutný přívod elektrické energie
 • schváleno pro použití ve stříkacích kabinách podle směrnice ATEX 2014/34/EU
 • v praktickém plastovém kufříku
 • doporučený provozní tlak: 3 ~ 6 bar
 • vnitřní napětí: 3,5kV AC (10kHZ)
 • pracovní vzdálenost: 10 – 50 cm
 • hmotnost: 200 g
 • připojení stlačeného vzduchu: 1/4" rychlospojka

Více informací se dočtete v letáku ZDE. Objednávat můžete na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz.

 

 

ZMĚNA ADRESY PRAŽSKÉ PROVOZOVNY 02/01/2023

Vážení obchodní partneři,

dovolte nám, abychom vás informovali o změně adresy naší pražské provozovny - od nového roku najdete naši provozovnu na adrese Komerční 467, 251 01 Nupaky u Prahy (areál společnosti Auto Opat). Kontaktní údaje (telefon a e-mail) zůstávají stejné. Z důvodu stěhování a instalace potřebného technického vybavení a zázemí bude provoz na této provozovně zahájen až od 9.1.2023. Pro objednávky můžete v mezičase kontaktovat naši brněnskou provozovnu, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: +420 608 602 086.

POZOR: do 30.4.2023 nebude v provozu míchárna barev na pražské provozovně, objednávky míchané barvy, prosím, směřujte na Brno, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel.: +420 608 602 086.

V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Přejeme vám úspěšné vykročení do nového roku! Těšíme se na vše další s vámi.

Kolektiv firmy AutoFit

 

NOVÝ AUTOFIT EXPRES 04/2022 15/12/2022

Přinášíme Vám další vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres č. 04/2022, posledního v letošním roce. Dočtete se v něm informace o ionizační pistoli X-ION německého výrobce MIPA, dále pak o zařízeních pro opravy hliníkových karoserií, představíme vám průmyslové nátěrové systémy Selemix, informujeme vás o stěhování naší pražské provozovny a také budete mít opět možnost zasoutěžit si o dárkový poukaz MALL v hodnotě 500 Kč.

Časopis si můžete přečíst ZDE.

Přejeme Vám příjemné čtení a pohodové adventní dny.

Váš AutoFit

 

NOVÝ AUTOFIT EXPRES 03/2022 04/10/2022

Přinášíme Vám další vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres č. 03/2022. V tomto vydání se dočtete informace o nové designové pistoli SATAjet X 5500 FUTURE, dále Vám představíme laserové čištění českého výrobce společnosti Narran, připomeneme si výročí 3 let od zavedení zařízení MoonWalk na trh, vyhodnotíme vítěže soutěže z minulého čísla a ukážeme vám, jak jsme si užili 2. část oslavy výročí 30 let založení naší firmy v Praze.

Časopis si můžete přečíst ZDE.

Přejeme Vám příjemné čtení a pohodové barevné podzimní dny.

Váš AutoFit

 

NARRAN - LASEROVÉ ČIŠTĚNÍ 09/09/2022

Rádi bychom vám představili laserové čištění od české společnosti NARRAN (https://narran.cz/). Společnost Narran je přímým českým výrobcem tohoto laserového čisticího systému. V závislosti na potřebách aplikace je možné laser navrhnout a integrovat do výrobních linek, postavit robotické pracoviště nebo dodat přenosný mobilní laser pro široké spektrum aplikací.

Čištění laserem je stále více oblíbené pro svou rychlost a jednoduchost. Využívá soustředěné laserové záření k odpaření nečistot z vrstvy. Na nečistoty působí ultra-krátké laserové pulsy (μs-ms), které generují teplo a tlak vyvolaný teplem – vysoká teplota uvnitř materiálu vytváří vysoký tlak, který způsobuje jeho odpaření.

Na co je možné čistící laser využít?
 • Čištění průmyslových forem = pečící plechy, vstřikovací formy pro plasty a gumy, tiskařské válce, povlakované nástroje
 • Odstraňování barev – odlakování = automobilový průmysl, letecký průmysl, plastové a kompozitní materiály, příprava před dalším procesem, renovace
 • Restaurování a konzervování = kamenné fasády a budovy, sochy, graffiti, oživování pískovcových povrchů
 • Příprava povrchu = pro lakování, lepení, pájení a svařování
 • Speciální aplikace čisticího laseru = čištění a odstraňování TBC coatingu, odstraňování povrchové úpravy skel/kovu
 • Mnohé další = čištění laserem je relativně nová technologie, aplikace stále přibývají, tak se nebojte a můžeme vyzkoušet i tu vaší

Nahlédněte do případové studie společnosti Narran, kde jsou v 10 bodech shrnuté odpovědi na nejčastější otázky, které si můžete klást při zvažování o pořízení = https://bit.ly/3RyHtJQ nebo na stránky s kompletními informacemi včetně nabídky a specifikací jednotlivých laserů https://cistici-laser.cz/. Máte-li zájem o více informací, neváhejte se na nás obrátit a my vám zprostředkujeme prezentaci nebo zpracování konkrétní nabídky.

Dne 1.9.2022 proběhla u nás před školicím střediskem prezentace - zde máme pro vás pár názorných videí, jak čištění laserem funguje:

Čištění zkorodované traverzy:

Čištění hlavy motoru:

 

Čištění barvy z dřevotřískové desky - porovnání slabšího a silnějšího paprsku:

 

CARFINISH - SNADNO BROUSITELNÉ TMELY 15/07/2022

Německá společnost DITOMA vyvinula pod vlastní značkou novou produktovou řadu tmelů s názvem CarFinish. Jedná se o úspornou a efektivní technologii tmelení, jejíž produkty vynikají dvěma výjimečnými vlastnostmi:

1.  Všechny tmely jsou extrémně lehké díky inovativnímu složení, jako jsou duté skleněné částice.

2. Všechny tmely jsou samonivelační. Ve srovnání s běžnými tmely jsou spíše krémové až téměř tekuté a tím dokonale vyplňují jakékoliv nerovnosti a póry. Tím se prakticky eliminuje riziko vzniku mikropórů a vzduchových bublin.

Velmi snadná a přesná aplikace zajištuje dosažení ideálního tvaru povrchu s minimem materiálu. Použití tmelů CarFinish přináší výrazné úspory nejen samotných tmelů, ale následně i brusiva a pracovního času broušení. Navíc broušení je velmi snadné a lakýrník snadno a rychle dosáhne požadovaného tvaru povrchu.

Tyto nové tmely nyní naleznete i v našem sortimentu, můžete si je objednat na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz nebo nahlédněte do LETÁKU.

Vybírat můžete aktuálně z těchto produktů:

Ultra Sand = lehký univerzální tmel, který se vyznačuje nejmodernější plnicí technologií, rychlým schnutím a mimořádně snadnou brousitelností.

Smart Sand = nejmodernější polyesterový stříkací tmel s velmi vysokým obsahem pevných částic, které zajišťují výjimečné plnicí vlastnosti a vysokou hustotu s možností aplikace až do tloušťky vrstvy 300 μm.

Eco Sand = lehký univerzální tmel s vysokou plnivostí a snadným broušením. Velmi dobře se nanáší.

Surface Sealer = vysoce kvalitní izolační odstraňovač pórů na bázi pryskyřice.

Fiber Power Xtra = nejnovější prémiový tmel vyztužený vlákny, který lze nanášet na více povrchů a poskytuje maximální pevnost a přilnavost.

CARFINISH = SNADNO BROUSITELNÉ TMELY NOVÉ GENERACE!

 

NOVÝ AUTOFIT EXPRES 02/2022 28/06/2022

Přichystali jsme si pro Vás nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres č. 02/2022. Je opět plný zajímavých informací o novinkách a akcích, jako je např. získání zastoupení pro prodej systému na opravu karoserií značky CARBON, dále pak získání zastoupení pro prodej inovativních německých značkových tmelů CarFinish, opět si budete moci zasoutěžit o lahodný rum a na závěr vám ukážeme, jak jsme v květnu oslavili výročí 30 let založení naší firmy.

Časopis si můžete přečíst ZDE.

Přejeme Vám příjemné čtení a také pohodové letní a dovolenkové dny.

Váš AutoFit

 

AUTOFIT = NOVÝ DISTRIBUTOR CARBON CBR 01/06/2022

Rádi bychom vás informovali, že jsme se stali novým distributorem systému pro opravy karoserií CARBON CBR německého výrobce CARBON GmbH do České republiky.

Tento unikátní systém jednoduše vystihuje heslo: „NEVYMĚŇUJTE – OPRAVUJTE“, jelikož obsahuje komplexní sadu nářadí pro karosáře, která umožňuje vyrovnání různých nerovností na karoserii vozu způsobené kroupami, neopatrným parkováním, srážkou se zvěří apod.

Samotný systém CARBON CBR byl na trh uveden v roce 2021 a je vyroben z čistého KARBONU a komponentů CFRP (plast vyztužený uhlíkovými vlákny). Neuvěřitelně lehké a přitom mimořádně pevné nářadí s nepřekonatelnou ergonomií umožňuje karosářům provádět mnohem více kvalitnějších oprav v kratším čase. Systém byl navržen a vyvinut německou společností CARBON GmbH, předními odborníky na opravy karoserií s více než 4 500 zákazníky po celém světě. Je výsledkem více než 20 let zkušeností s opravami jednotlivých částí karoserií a neustálou výměnou zkušeností s autosalony, karosárnami, lakovnami a výrobci automobilů.

Extrémně nízká hmotnost vytahovacích komponentů CARBON CBR výrazně snižuje námahu potřebnou pro každodenní rovnací práce. S nářadím Strong- nebo Line-Tool může karosář snadno pracovat samostatně bez nutné asistence kohokoliv jiného. V porovnání s jinými systémy je použití vytahovacích nástrojů - zejména při práci nad hlavou - výrazně jednodušší, a hlavně neunavuje tak, jako běžné železné nástroje. Nově vyvinuté vytahovací komponenty a rozsáhlé příslušenství poskytují karosářům podstatně větší flexibilitu při opravách, ať už se jedná o osobní automobily, SUV nebo užitková vozidla. Díky nízké hmotnosti samotného nářadí lze bez problémů provádět práce až do šířky 1,6 metru. Flexibilní patky se dokonale přizpůsobí tvaru prahu.

Kompletní informace o systému CARBON CBR naleznete na stránkách výrobce CARBON Gmbh nebo nás neváhejte kontaktovat - zařízení vám rádi osobně předvedeme. Nabídku dostupných sad a komponentů CARBON CBR najdete na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz (ceny se vám zobrazí po registraci a přihlášení).

Nahlédnout můžete také do uceleného katalogu CARBON nebo se podívejte na některé z názorných videí na našem kanále YouTube.

CARBON Miracle systém na opravy karoserií AutoFit

 

NOVÝ EPOXIDOVÝ TMEL PPG F8990 02/05/2022

Představujeme Vám novinku v sortimentu produktů značky PPG. Jedná se o epoxidový tmel F8990 s nulovým obsahem VOC, který lze aplikovat přímo na ocel, hliník, nerezovou ocel, galvanizovanou ocel, ale také na přebroušené staré nátěry. Je také méně citlivý na vlhkost než PE tmely, kde mokré broušení nebo kontakt s vlhkostí může způsobit problémy s tvorbou mikropuchýřků. Ve srovnání s klasickými PE tmely má epoxid vyšší ohebnost, která umožňuje dosáhnout vyšší tloušťky až 20 mm s nízkým rizikem praskání.

Technický list s podrobnými informacemi je k nahlédnutí ZDE.

Váš AutoFit

 

NOVÝ AUTOFIT EXPRES 01/2022 30/03/2022

Přinášíme Vám nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres č. 01/2022. Mimo jiné se v něm dočtete o novém zákaznickém portálu eshop.autofit.cz, dále o nové jarní akci SATA, v rámci které můžete získat praktický dárek, připomeneme Vám také plán školení na 2. čtvrtletí letošního roku, vyhlásíme vítěze soutěže z minulého čísla a také Vám ukážeme, jak jsme se i my, kolektiv firmy AutoFit, zapojili do pomoci ukrajinským uprchlíkům.

Časopis si můžete přečíst ZDE.

Přejeme Vám příjemné čtení a také pohodové jarní dny.

Váš AutoFit

 

NOVÝ AUTOFIT EXPRES 04/2021 17/12/2021

Přinášíme Vám nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres č. 04/2021. V tomto čísle Vás informujeme o získání exkluzivního zastoupení pro prodej produktů značky Airo-Chemie v ČR, ohlédneme se za uplynulým rokem 2021, představíme Vám novinku v sortimentu produktů 3M, dále Vás seznámíme s novou aplikací Nexa Autocolor ProductAPP a na závěr nechybí ani možnost zasoutěžit si o dárkový poukaz MALL.cz v hodnotě 500 Kč.

Časopis je k přečtení ZDE.

Přejeme Vám pohodové sváteční dny, příjemné prožití Vánoc a správné vykročení do nového roku 2022!

Váš AutoFit

 

AUTOFIT = EXKLUZIVNÍ DISTRIBUTOR PRODUKTŮ AIRO 02/11/2021

Rádi bychom vás informovali, že se naše společnost AutoFit stala exkluzivním distributorem produktů německého výrobce AIRO CHEMIE v České republice.

Historie vzniku firmy AIRO CHEMIE:

Společnost airo-Chemie A. Schmiemann GmbH byla založena v roce 1957 v Leverkusenu Opladen panem Alexanderem Schmiemannem. Společnost se původně zabývala výrobou chemicko-technických produktů pro karosárny a autoopravárenství. Od té doby se původní sortiment rozšířil o rozsáhlý výběr mnoha výrobků pro speciální aplikace. Díky vynikající kvalitě se během 10 let od zahájení činnosti trh s výrobky airo rozšířil do té míry, že stávající výrobní kapacity již nedokázaly pokrýt rychle rostoucí poptávku. Proto Alexander Schmiemann postavil zbrusu nový závod s nejmodernějším výrobním zařízením, který je od té doby součástí sídla společnosti ve městě Langenfeld v Německu.

Portfolio produktů značky AIRO CHEMIE:

Dvousložkové polyesterové systémy: hlavní zaměření společnosti spočívá ve výrobě tmelů na bázi nenasycených polyesterových pryskyřic, které pokrývají širokou škálu aplikací od oprav automobilů až po práce s kamenem a mramorem.

Dvousložkové epoxidové systémy: v důsledku přenosu know-how získaného z polyesterových systémů a neustálého zdokonalování výrobků byly uplatněny stejně vysoké standardy kvality i na epoxidové systémy. V tomto ohledu se společnost zaměřuje zejména na výrobky, které jsou vhodné pro stavbu lodí a člunů.

Dvousložkové akrylátové systémy: na začátku 80. let poptávka zákazníků po celých opravárenských systémech složených z doplňkových komponentních systémů přiměla společnost AIRO k tomu, aby do svého portfolia přidala také akrylátové výrobky. Od té doby se společnost zaměřuje i na výrobu bezbarvých laků, základů a různých plničů, které považuje za další stěžejní bod svých obchodních aktivit.

Přehled produktů zařazených do našeho sortimentu naleznete na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz, kde si můžete produkty rovnou objednat, případně kontaktujte svého obchodního zástupce pro více informací.

Pro kompletní informace nahlédněte na stránky výrobce www.airo-chemie.com nebo do uceleného KATALOGU (v AJ/NJ).

 AIRO produkty

 

 

NOVINKA 3M - PPS TYPE V 27/10/2021

Představujeme vám novinku společnosti 3M - PPS kelímky TYPE V. Jedná se o systém na přípravu a nanášení barev/laků v pevném kelímku. Oproti klasickému systému PPS nemá Type V vnitřní měkké kelímky. 

Systém je určen pro ty z vás, kdo z jakéhokoliv důvodu nechcete/nemůžete používat klasický systém PPS s měkkými kelímky. V tuto chvíli je tedy dostupná tato alternativa v podobě PPS Type V.  Systém je velmi podobný na trhu známému systému RPS od Saty, ale je tam řada vylepšení – viz. PREZENTACE s podrobnými informacemi.

Máte-li zájem o bližší informace či předvedení, neváhejte kontaktovat svého obchodního zástupce, který s vámi domluví konkrétní termín prezentace.

Podrobnější informace jsou dostupné i na stránkách výrobce 3M.

 

 

NOVINKA 3M - BRUSIVO NA MŘÍŽCE 27/10/2021

Představujeme vám další novinku společnosti 3M = brusivo 3MTM CubitronTM II NET a 3MTM BLUE NET. Toto brusivo bylo vyvinuté za účelem zajištění dokonalého odvodu prachu při broušení kombinací vysavačů Festool a tímto novým 3M brusivem na mřížce.

Dobře známé a osvědčené technologie Cubitron II a modré brusivo jsou nyní nově dostupné také na síťované mřížce (NET), která zajišťuje téměř bezprašné broušení. Tím je možné zvýšit efektivitu práce na lakovně, omezit nutné opravy již lakovaných dílů a zajistit čistší a zdravější prostředí. Produkty doplňují stávající řady brusiv, nenahrazují tak jakékoliv existující produkty. Jsou dostupné jako samostatné kotouče a nebo v praktickém balení v rolích s možností snadného odtržení.

Více informací o daných produktech naleznete v této PREZENTACI.

Máte-li zájem o bližší informace nebo prezentaci ve vaší firmě, neváhejte nás kontaktovat.

 

NOVÝ AUTOFIT EXPRES 03/2021 06/10/2021

Připravili jsme si pro vás další vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres. V tomto čísle Vám představíme naše nové webové stránky, které jsme spustili během léta, dále se dočtete několik zajímavých informací o praktických separátorech stlačeného vzduchu značky KingAir, připomeneme Vám důležitost pravidelné údržby lakovací kabiny, poohlédneme se za III. MoonWalk Roadshow a také Vám nabídneme pár užitečných školení, které jsme naplánovali do konce tohoto roku. 

Časopis je k přečtení ZDE.

Přejeme vám krásný barevný podzim!

Váš AutoFit

 

PREZENTACE MOONWALK ZAMĚSTNANCŮM V BRNĚ 16/09/2021

Ve čtvrtek dne 16.9.2021 měli zaměstnanci naší firmy v Brně jedinečnou možnost seznámit se osobně s automatickým míchacím zařízením MoonWalk pro míchání autolaků značek Nexa Autocolor a PPG. Prezentace proběhla v rámci konání III. MoonWalk Roadshow, během které navštěvujeme zájemce z řad našich potenciálních i aktivních zákazníků a prezentujeme jim toto zařízení umístěné přímo v útrobách unikátního MoonWalk Vanu.
 
Pokud byste i Vy měli zájem, abychom Vás navštívili a zařízení Vám představili, kontaktujte nás na tel.: +420 725 997 739 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 
A jak samotná prezentace probíhala můžete vidět v tomto VIDEU:
 
 

 

 

NOVÝ AUTOFIT EXPRES 02/2021 24/06/2021

Připravili jsme si pro vás nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres. Dočtete se v něm o připravované MoonWalk Roadshow III. v druhé polovině září 2021, o novince Product Finder pro produkty Selemix, o naší nabídce rekvalifikačního kurzu Autolakýrník, ale můžete si také odpočinout při luštění naší osmisměrky a pokud nám zašlete správné znění její tajenky, odměníme vás malým dárkem, který zašleme na vaši adresu.

Časopis je k přečtení ZDE.

Přejeme vám pohodové letní dny a klidnou, baterky-dobíjející dovolenou.

Váš AutoFit

 

ZVG UTĚRKA POLYTEX 360 ÚTRŽKŮ 10/06/2021

ZVG utěrky ze 100 % polypropylenu Polytex® jsou odolné proti rozpouštědlům, přitom nepouštějí vlákna a vzhledem k vysoké odolnosti je možné je použít opakovaně. Díky všem těmto vlastnostem je jejich spotřeba minimalizovaná, což z nich činí utěrku s optimálním poměrem cena/výkon.

Novinkou v sortimentu jsou utěrky pro jednoduché a okamžité použití kdekoliv – 360 útržků / roli š. 32 cm á 30 cm, gramáž 40 g / m².

Barevné provedení: modrá

Rozměr: 32 x 30 cm

Balení: 1 role á 360 útržků

Utěrky můžete objednávat na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz. Více informací se dočtete v letáku ZDE.

 

NOVINKA - UNIVERZÁLNÍ ŘEDIDLO C6000-Dch 31/03/2021

Do našeho sortimentu jsme nově zařadili univerzální ředidlo C6000-Dch v balení 9L. Toto ředidlo se používá zejména k čištění technologického vybavení a pracovních pomůcek, ale také všude tam, kde je jeho použití doporučené. Ředidlo C6000 je možné použít i k ředění nátěrových hmot, pokud je tento způsob doporučen v návodu na použití příslušné nátěrové hmoty.

Více informací se dočtete v tomto letáku, případně si ho můžete rovnou objednat na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz .

 

       
     

 

Auto Fit, spol. s r.o. - Váš dodavatel autolaků a vybavení autolakoven

NOVINKA - ČIRÝ LAK P190-8002 04/03/2021

Představujeme vám zbrusu nový expresní čirý lak značky Nexa Autocolor - P190-8002. Tento nový čirý lak (určený k použití na báze 2K® a AQUABASE® Plus) byl vyvinut s cílem posílit vedoucí pozici značky NEXA AUTOCOLOR® na trhu s kvalitními produkty.

Express Plus Clearcoat je aktuálně nejrychlejším čirým lakem na trhu bez jakýchkoliv kompromisů ve vzhledu, aplikaci nebo rozsahu opravy s výhodami snadné aplikace a možností sušení na vzduchu. Lak vyžaduje pouze 5 minut sušení při 60°C nebo 20 minut při 40°C, výsledkem jsou značné úspory času a energie bez nutnosti investic do drahého vybavení. Tento lak je tak velice užitečný i při opravách hybridních automobilů, jelikož je minimalizován čas sušení při vysoké teplotě.
 
Pro dosažení optimálního výkonu byla spolu s tímto lakem vyvinuta i speciální tužidla (P210-8812 a P210-8813) a dvě ředidla pro použití v závislosti na okolní teplotě pro maximální flexibilitu.

Nový Nexa Autocolor Express Plus Clearcoat je nejlepší čirý lak pro snadné použití, optimální vzhled a výkon, ať už se jedná o opravy malého nebo velkého rozsahu. Díky dalším výhodám v oblasti úspory energie je to jasná volba pro každou lakovnu, která vyžaduje flexibilitu a kvalitu bez kompromisů.   

Více informací se dočtete v tomto letáku, případně se podívejte na krátké prezentační video na našem YouTube .
 
V případě zájmu o předvedení nebo více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

NEXA P190-8002 Express Plus Clearcoat AutoFit      
     

 

Auto Fit, spol. s r.o. - Váš dodavatel autolaků a vybavení autolakoven

NOVÁ 3M PISTOLE PERFORMANCE SPRAY GUN 26/02/2021

Představujeme vám skvělou novinku v sortimentu 3M - stříkací pistoli Performance spray gun 2v1. Pistole je použitelná pro širokou škálu materiálů, je velmi lehká a její tělo odolává nárazům. Je zcela kompatibilní se systémem 3M PPS 2.0.

Velmi snadno se udržuje - pistole zůstává čistá a mění se pouze špinavé trysky. Hlavní výhodou je však její univerzálonst - je použitelná jak pro gravitační, tak pro průmyslové tlakové nanášení barvy. Pomocí speciálního kitu si pistoli snadno a rychle přestavíte pro konkrétní požadovanou aplikaci.
 
Podívejte se na některé z vybraných videí, které máme uložené na YouTube https://bit.ly/2ZR8WNq.
 
V případě zájmu o předvedení nebo více informací nás neváhejte kontaktovat.
 

Více informací se dočtete v letáku zde.

3M performance spray gun       3M Performance spray gun AutoFit     

 

Auto Fit, spol. s r.o. - Váš dodavatel autolaků a vybavení autolakoven

Novinka - MIPA základový plnič ve spreji 15/10/2020

Představujeme Vám další novinku v sortimentu produktů značky MIPA - rychleschnoucí základový plnič ve spreji Quick Primer s univerzální přilnavostí. Tento plnič vytváří velmi hladký povrch, čímž snižuje potřebu broušení a má vynikající krycí schopnosti. Byl speciálně vyvinutý pro lokální opravy a také na probrusy. Je dostupný v odstínech bílá, světle šedá a tmavě šedá.

Ohlédnutí za podzimní "Roadshow" 30/09/2020

Ve čtvrtek dne 24.9.2020 jsme pro vás pořádali podzimní "Roadshow", a to v prostorách firmy Auto Kruml v Brandýse nad Labem. V rámci této akce se návštěvníci seznámili s našimi novými produkty a nabídkami našich významých dodavatelů, pochutnali si na výborných grilovaných specialitách od BBQ & Steak Grill "Route 66" a také se mohli pokochat pohledem na bodypainting na těle krásné modelky.

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 18/09/2020

Přinášíme vám nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres č. 3/2020. Dočtete se v něm opět spoustu zajímavých informací - představíme vám nový tmel EVERCOAT Rage Ultra Xtra, nový čirý lak Nexa Autocolor P190-6870, informujeme vás o nové smluvní spolupráci se Škoda Auto a Hyundai, ukážeme vám, že s AutoFitem může vaše podnikání nabrat zcela jiný směr a v neposlední řadě si budete opět moci zasoutěžit o zajímavou cenu.

Novinka - MIPA tmel PU 420 šedý 11/09/2020

Představujeme Vám novinku v našem sortimentu produktů MIPA - šedý tmel PU 420 určený pro trvalé utěsnění svárů, spojů plechových dílů, drážek, rýh a dalších spojů v automobilovém a strojírenském průmyslu. Je vhodný také pro lepení spoilerů a zadních blatníků stejně jako překrývajících se spojů v zavazadlovém prostoru, kabině pro cestující, podběhů apod.

EVERCOAT - nový tmel Rage Ultra Xtra 10/08/2020

Představujeme Vám nový prémiový tmel značky EVERCOAT - Rage Ultra Xtra. Tento tmel byl speciálně vyvinutý pro opravy větších ploch a nebo opravy při vysokých venkovních teplotách vzduchu. Má prodlouženou dobu zpracovatelnosti až 40 minut a brousitelný je po 2 hodinách od aplikace.

Nexa Autocolor - schválení pro ŠKODA AUTO 03/08/2020

NEXA AUTOCOLOR® se stala jednou ze tří lokálně schválených autoopravárenských značek nátěrových hmot v České Republice pro ŠKODA AUTO, výrobce osobních automobilů. Toto nové partnerství znamená, že mnohem vice autolakoven v České Republice může těžit z výhod použití inovativních produktů a služeb značky Nexa Autocolor, kterou v České republice zastupuje právě naše společnost AutoFit.

ČIRÝ LAK S UNIKÁTNÍM VZHLEDEM PRŮZRAČNÉ VODY 03/08/2020

Představujeme Vám nový čirý lak značky Nexa Autocolor = P190-6870 2K HS, díky kterému rozšiřujeme nabídku stávajících laků. Tento inovativní produkt je optimalizovaný pro použití na bázeNexa Autocolor 2K a AQUABASE® Plus.

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 24/06/2020

Máme pro Vás přichystané nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres č. 2/2020. Opět je plné zajímavého čtení - informujeme Vás o novince v sortimentu produktů značky EVERCOAT, představíme Vám novou lešticí pastu Farécla, dozvíte se, jak proměnit problémy v zisky díky zařízení MoonWalk a na závěr Vám ukážeme několik fotografií z předváděcích/prodejních akcí, které jsme v posledních týdnech pořádali pro Vás = naše zákazníky.

EVERCOAT - předváděcí akce 15/06/2020

V pátek dne 12.6.2020 jsme v prostorách našeho skolicího střediska v Brně uspořádali předváděcí akci unikátních amerických tmelů značky EVERCOAT a také skvělých lešticích materiálů značky Farécla.

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 26/03/2020

Přinášíme Vám nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres č. 1/2020. V tomto vydání informujeme o získání výhradní zastoupení pro prodej produktů EVERCOAT, ukážeme Vám nové instalace MoonWalk, představíme Vám nabídku našich ochranných pomůcek, vyhodnotíme soutěž z minulého vydání a ukážeme pár fotografií z pololetních praktických zkoušek na partnerských školách.

EVERCOAT AutoFit

Jsme výhradním distributorem unikátních amerických tmelů značky EVERCOAT v České republice. Tmely značky EVERCOAT se vyznačují skvělými vlastnostmi = jsou lehké, vysoce plnící, snadno roztíratelné, a hlavně velmi snadno brousitelné. Práce s nimi je tak pro každého lakýrníka radostí. Ucelené informace najdete na našich stránkách www.evercoat.cz.

Něco málo informací o vzniku společnosti EVERCOAT:

Společnost EVERCOAT byla založena v roce 1953 jako Fibre-Glass Evercoat 1953. Své první receptury vyvinula v Cincinnati a zahájila prodej produktů po celých spojených státech primárně pro námořní trh. Krátce po roku 1953 si společnost uvědomila potřebu kvalitních základů a plničů i pro automobilový průmysl a začala s výrobou produktů navržených pro opravy karoserií automobilů.

V roce 1995 koupila značku EVERCOAT společnost ITW (Illinois Tool Works). ITW je průmyslový výrobce se širokou škálou vysoce kvalitního spotřebního materiálu a speciálního vybavení a souvisejících služeb. S více než 300 společnostmi po celém světě a více než 5 000 zaměstnanci jsou společnosti ITW dobře zastoupeny na vyspělých i rozvíjejících se trzích.

V průběhu let společnost EVERCOAT investovala výrazně do technologií, díky čemuž jako první uvedla na trh spoustu špičkových produktů. Rage Ultra™ je první tmel založený na technologii Eco Resin™, což je pryskyřice šetrná k životnímu prostředí, která zároveň poskytuje vynikající brusné vlastnosti. Nyní je Evercoat vůdcem na trhu oprav karoserií vozidel v používání „zelených“ technologií. Navíc jako první uvedla na trh vysoce-plnící polyesterové tmely, polyesterové tmely se skelným vláknem, lehký tekutý tmel se skelným vláknem, unikátní praktické balení a časově úsporné a přelakovatelné procedury opravy. Spoustu unikátních receptur mají patentovaných.

V nabídce EVERCOAT je široká škála doplňkových produktů, které byly vyvinuty pro domácí i celosvětový průmysl oprav karoserií, včetně lepidel, výplňových sprejů, produktů pro opravy plastů aj.

Díky závazku k vysoké kvalitě, unikátním recepturám a procesům šetřícím čas se stal EVERCOAT preferovanou značkou v prodeji opravných tmelů a plničů v severní Americe. Společnost EVERCOAT získala vedoucí postavení na mnoha trzích po celém světě. Pryskyřice a další důležité výrobní složky produktů pochází z U.S., výroba a správa společnosti sídlí v Cincinnati v Ohiu.  

Kompletní nabídku naleznete na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz, kde si můžete produkty značky EVERCOAT objednat. Máte-li zájem o bližší informaci či konkrétní nabídku, neváhejte nás kontaktovat.

Více informací o jednotlivých produktech se dočtete v našem letáku EVERCOAT nebo navštivte stránky věnované produktům EVERCOAT www.evercoat.cz, případně náš zákaznický portál eshop.autofit.cz, kde si můžete produkty rovnou objednat.

Informace najdete také v názorných videích na našem kanále YouTube.

EVERCOAT AutoFit

 

Auto Fit, spol. s r.o.

Brno: Vídeňská 296/112a, 619 00 Brno

Praha: Komerční 467, 251 01 Nupaky u Prahy

Telefon: +420 608 602 080

E-mail: info@autofit.cz I eshop.autofit.cz

Facebook
Youtube
Linkedin

Napište nám:

×

TOP