Novinky

NOVÝ AUTOFIT EXPRES 03/2021 06/10/2021

Připravili jsme si pro vás další vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres. V tomto čísle Vám představíme naše nové webové stránky, které jsme spustili během léta, dále se dočtete několik zajímavých informací o praktických separátorech stlačeného vzduchu značky KingAir, připomeneme Vám důležitost pravidelné údržby lakovací kabiny, poohlédneme se za III. MoonWalk Roadshow a také Vám nabídneme pár užitečných školení, které jsme naplánovali do konce tohoto roku. 

Časopis je k přečtení ZDE.

Přejeme vám krásný barevný podzim!

Váš AutoFit

 

PREZENTACE MOONWALK ZAMĚSTNANCŮM V BRNĚ 16/09/2021

Ve čtvrtek dne 16.9.2021 měli zaměstnanci naší firmy v Brně jedinečnou možnost seznámit se osobně s automatickým míchacím zařízením MoonWalk pro míchání autolaků značek Nexa Autocolor a PPG. Prezentace proběhla v rámci konání III. MoonWalk Roadshow, během které navštěvujeme zájemce z řad našich potenciálních i aktivních zákazníků a prezentujeme jim toto zařízení umístěné přímo v útrobách unikátního MoonWalk Vanu.
 
Pokud byste i Vy měli zájem, abychom Vás navštívili a zařízení Vám představili, kontaktujte nás na tel.: +420 725 997 739 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 
A jak samotná prezentace probíhala můžete vidět v tomto VIDEU:
 
 

 

 

NOVÝ AUTOFIT EXPRES 02/2021 24/06/2021

Připravili jsme si pro vás nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres. Dočtete se v něm o připravované MoonWalk Roadshow III. v druhé polovině září 2021, o novince Product Finder pro produkty Selemix, o naší nabídce rekvalifikačního kurzu Autolakýrník, ale můžete si také odpočinout při luštění naší osmisměrky a pokud nám zašlete správné znění její tajenky, odměníme vás malým dárkem, který zašleme na vaši adresu.

Časopis je k přečtení ZDE.

Přejeme vám pohodové letní dny a klidnou, baterky-dobíjející dovolenou.

Váš AutoFit

 

ZVG UTĚRKA POLYTEX 360 ÚTRŽKŮ 10/06/2021

ZVG utěrky ze 100 % polypropylenu Polytex® jsou odolné proti rozpouštědlům, přitom nepouštějí vlákna a vzhledem k vysoké odolnosti je možné je použít opakovaně. Díky všem těmto vlastnostem je jejich spotřeba minimalizovaná, což z nich činí utěrku s optimálním poměrem cena/výkon.

Novinkou v sortimentu jsou utěrky pro jednoduché a okamžité použití kdekoliv – 360 útržků / roli š. 32 cm á 30 cm, gramáž 40 g / m².

Barevné provedení: modrá

Rozměr: 32 x 30 cm

Balení: 1 role á 360 útržků

Utěrky můžete objednávat na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz. Více informací se dočtete v letáku ZDE.

 

NOVINKA - UNIVERZÁLNÍ ŘEDIDLO C6000-Dch 31/03/2021

Do našeho sortimentu jsme nově zařadili univerzální ředidlo C6000-Dch v balení 9L. Toto ředidlo se používá zejména k čištění technologického vybavení a pracovních pomůcek, ale také všude tam, kde je jeho použití doporučené. Ředidlo C6000 je možné použít i k ředění nátěrových hmot, pokud je tento způsob doporučen v návodu na použití příslušné nátěrové hmoty.

Více informací se dočtete v tomto letáku, případně si ho můžete rovnou objednat na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz .

 

       
     

 

Auto Fit, spol. s r.o. - Váš dodavatel autolaků a vybavení autolakoven

NOVINKA - ČIRÝ LAK P190-8002 04/03/2021

Představujeme vám zbrusu nový expresní čirý lak značky Nexa Autocolor - P190-8002. Tento nový čirý lak (určený k použití na báze 2K® a AQUABASE® Plus) byl vyvinut s cílem posílit vedoucí pozici značky NEXA AUTOCOLOR® na trhu s kvalitními produkty.

Express Plus Clearcoat je aktuálně nejrychlejším čirým lakem na trhu bez jakýchkoliv kompromisů ve vzhledu, aplikaci nebo rozsahu opravy s výhodami snadné aplikace a možností sušení na vzduchu. Lak vyžaduje pouze 5 minut sušení při 60°C nebo 20 minut při 40°C, výsledkem jsou značné úspory času a energie bez nutnosti investic do drahého vybavení. Tento lak je tak velice užitečný i při opravách hybridních automobilů, jelikož je minimalizován čas sušení při vysoké teplotě.
 
Pro dosažení optimálního výkonu byla spolu s tímto lakem vyvinuta i speciální tužidla (P210-8812 a P210-8813) a dvě ředidla pro použití v závislosti na okolní teplotě pro maximální flexibilitu.

Nový Nexa Autocolor Express Plus Clearcoat je nejlepší čirý lak pro snadné použití, optimální vzhled a výkon, ať už se jedná o opravy malého nebo velkého rozsahu. Díky dalším výhodám v oblasti úspory energie je to jasná volba pro každou lakovnu, která vyžaduje flexibilitu a kvalitu bez kompromisů.   

Více informací se dočtete v tomto letáku, případně se podívejte na krátké prezentační video na našem YouTube .
 
V případě zájmu o předvedení nebo více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

NEXA P190-8002 Express Plus Clearcoat AutoFit      
     

 

Auto Fit, spol. s r.o. - Váš dodavatel autolaků a vybavení autolakoven

NOVÁ 3M PISTOLE PERFORMANCE SPRAY GUN 26/02/2021

Představujeme vám skvělou novinku v sortimentu 3M - stříkací pistoli Performance spray gun 2v1. Pistole je použitelná pro širokou škálu materiálů, je velmi lehká a její tělo odolává nárazům. Je zcela kompatibilní se systémem 3M PPS 2.0.

Velmi snadno se udržuje - pistole zůstává čistá a mění se pouze špinavé trysky. Hlavní výhodou je však její univerzálonst - je použitelná jak pro gravitační, tak pro průmyslové tlakové nanášení barvy. Pomocí speciálního kitu si pistoli snadno a rychle přestavíte pro konkrétní požadovanou aplikaci.
 
Podívejte se na některé z vybraných videí, které máme uložené na YouTube https://bit.ly/2ZR8WNq.
 
V případě zájmu o předvedení nebo více informací nás neváhejte kontaktovat.
 

Více informací se dočtete v letáku zde.

3M performance spray gun       3M Performance spray gun AutoFit     

 

Auto Fit, spol. s r.o. - Váš dodavatel autolaků a vybavení autolakoven

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - MY JEDEME DÁL 22/10/2020

Naši milí zákazníci,

rádi bychom vás ujistili, že naší firmy se nová vládní nařízení nedotkla - jsme velkoobochod, tudíž jsme tu pro vás stále k dispozici, můžete si objednávat zboží a kontaktovat nás tak, jak jste běžně zvyklí. Vaše zboží si můžete osobně vyzvednout na našich pobočkách v Brně a v Praze. Stejně tak je samozřejmě možné vyzvedávat si u nás v Brně i zásilky poslané přes Zásilkovnu, a to v pracovních dnech v čase 8.00 - 16.30h.

Přejeme Vám hodně zdraví a těšíme se na Vás i Vaše objednávky!

Kolektiv AutoFit

 

Auto Fit, spol. s r.o. - Váš dodavatel autolaků a vybavení autolakoven

Novinka - MIPA základový plnič ve spreji 15/10/2020

Představujeme Vám další novinku v sortimentu produktů značky MIPA - rychleschnoucí základový plnič ve spreji Quick Primer s univerzální přilnavostí. Tento plnič vytváří velmi hladký povrch, čímž snižuje potřebu broušení a má vynikající krycí schopnosti. Byl speciálně vyvinutý pro lokální opravy a také na probrusy. Je dostupný v odstínech bílá, světle šedá a tmavě šedá.

Ohlédnutí za podzimní "Roadshow" 30/09/2020

Ve čtvrtek dne 24.9.2020 jsme pro vás pořádali podzimní "Roadshow", a to v prostorách firmy Auto Kruml v Brandýse nad Labem. V rámci této akce se návštěvníci seznámili s našimi novými produkty a nabídkami našich významých dodavatelů, pochutnali si na výborných grilovaných specialitách od BBQ & Steak Grill "Route 66" a také se mohli pokochat pohledem na bodypainting na těle krásné modelky.

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 18/09/2020

Přinášíme vám nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres č. 3/2020. Dočtete se v něm opět spoustu zajímavých informací - představíme vám nový tmel EVERCOAT Rage Ultra Xtra, nový čirý lak Nexa Autocolor P190-6870, informujeme vás o nové smluvní spolupráci se Škoda Auto a Hyundai, ukážeme vám, že s AutoFitem může vaše podnikání nabrat zcela jiný směr a v neposlední řadě si budete opět moci zasoutěžit o zajímavou cenu.

Novinka - MIPA tmel PU 420 šedý 11/09/2020

Představujeme Vám novinku v našem sortimentu produktů MIPA - šedý tmel PU 420 určený pro trvalé utěsnění svárů, spojů plechových dílů, drážek, rýh a dalších spojů v automobilovém a strojírenském průmyslu. Je vhodný také pro lepení spoilerů a zadních blatníků stejně jako překrývajících se spojů v zavazadlovém prostoru, kabině pro cestující, podběhů apod.

EVERCOAT - nový tmel Rage Ultra Xtra 10/08/2020

Představujeme Vám nový prémiový tmel značky EVERCOAT - Rage Ultra Xtra. Tento tmel byl speciálně vyvinutý pro opravy větších ploch a nebo opravy při vysokých venkovních teplotách vzduchu. Má prodlouženou dobu zpracovatelnosti až 40 minut a brousitelný je po 2 hodinách od aplikace.

Nexa Autocolor - schválení pro ŠKODA AUTO 03/08/2020

NEXA AUTOCOLOR® se stala jednou ze tří lokálně schválených autoopravárenských značek nátěrových hmot v České Republice pro ŠKODA AUTO, výrobce osobních automobilů. Toto nové partnerství znamená, že mnohem vice autolakoven v České Republice může těžit z výhod použití inovativních produktů a služeb značky Nexa Autocolor, kterou v České republice zastupuje právě naše společnost AutoFit.

ČIRÝ LAK S UNIKÁTNÍM VZHLEDEM PRŮZRAČNÉ VODY 03/08/2020

Představujeme Vám nový čirý lak značky Nexa Autocolor = P190-6870 2K HS, díky kterému rozšiřujeme nabídku stávajících laků. Tento inovativní produkt je optimalizovaný pro použití na bázeNexa Autocolor 2K a AQUABASE® Plus.

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 24/06/2020

Máme pro Vás přichystané nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres č. 2/2020. Opět je plné zajímavého čtení - informujeme Vás o novince v sortimentu produktů značky EVERCOAT, představíme Vám novou lešticí pastu Farécla, dozvíte se, jak proměnit problémy v zisky díky zařízení MoonWalk a na závěr Vám ukážeme několik fotografií z předváděcích/prodejních akcí, které jsme v posledních týdnech pořádali pro Vás = naše zákazníky.

EVERCOAT - předváděcí akce 15/06/2020

V pátek dne 12.6.2020 jsme v prostorách našeho skolicího střediska v Brně uspořádali předváděcí akci unikátních amerických tmelů značky EVERCOAT a také skvělých lešticích materiálů značky Farécla.

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 26/03/2020

Přinášíme Vám nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres č. 1/2020. V tomto vydání informujeme o získání výhradní zastoupení pro prodej produktů EVERCOAT, ukážeme Vám nové instalace MoonWalk, představíme Vám nabídku našich ochranných pomůcek, vyhodnotíme soutěž z minulého vydání a ukážeme pár fotografií z pololetních praktických zkoušek na partnerských školách.

EVERCOAT AutoFit

Jsme výhradním distributorem unikátních amerických tmelů značky EVERCOAT v České republice. Tmely značky EVERCOAT se vyznačují skvělými vlastnostmi = jsou lehké, vysoce plnící, snadno roztíratelné, a hlavně velmi snadno brousitelné. Práce s nimi je tak pro každého lakýrníka radostí. Ucelené informace najdete na našich stránkách www.evercoat.cz.

Něco málo informací o vzniku společnosti EVERCOAT:

Společnost EVERCOAT byla založena v roce 1953 jako Fibre-Glass Evercoat 1953. Své první receptury vyvinula v Cincinnati a zahájila prodej produktů po celých spojených státech primárně pro námořní trh. Krátce po roku 1953 si společnost uvědomila potřebu kvalitních základů a plničů i pro automobilový průmysl a začala s výrobou produktů navržených pro opravy karoserií automobilů.

V roce 1995 koupila značku EVERCOAT společnost ITW (Illinois Tool Works). ITW je průmyslový výrobce se širokou škálou vysoce kvalitního spotřebního materiálu a speciálního vybavení a souvisejících služeb. S více než 300 společnostmi po celém světě a více než 5 000 zaměstnanci jsou společnosti ITW dobře zastoupeny na vyspělých i rozvíjejících se trzích.

V průběhu let společnost EVERCOAT investovala výrazně do technologií, díky čemuž jako první uvedla na trh spoustu špičkových produktů. Rage Ultra™ je první tmel založený na technologii Eco Resin™, což je pryskyřice šetrná k životnímu prostředí, která zároveň poskytuje vynikající brusné vlastnosti. Nyní je Evercoat vůdcem na trhu oprav karoserií vozidel v používání „zelených“ technologií. Navíc jako první uvedla na trh vysoce-plnící polyesterové tmely, polyesterové tmely se skelným vláknem, lehký tekutý tmel se skelným vláknem, unikátní praktické balení a časově úsporné a přelakovatelné procedury opravy. Spoustu unikátních receptur mají patentovaných.

V nabídce EVERCOAT je široká škála doplňkových produktů, které byly vyvinuty pro domácí i celosvětový průmysl oprav karoserií, včetně lepidel, výplňových sprejů, produktů pro opravy plastů aj.

Díky závazku k vysoké kvalitě, unikátním recepturám a procesům šetřícím čas se stal EVERCOAT preferovanou značkou v prodeji opravných tmelů a plničů v severní Americe. Společnost EVERCOAT získala vedoucí postavení na mnoha trzích po celém světě. Pryskyřice a další důležité výrobní složky produktů pochází z U.S., výroba a správa společnosti sídlí v Cincinnati v Ohiu.  

Kompletní nabídku naleznete na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz, kde si můžete produkty značky EVERCOAT objednat. Máte-li zájem o bližší informaci či konkrétní nabídku, neváhejte nás kontaktovat.

Více informací o jednotlivých produktech se dočtete v našem letáku EVERCOAT nebo navštivte stránky věnované produktům EVERCOAT www.evercoat.cz, případně náš zákaznický portál eshop.autofit.cz, kde si můžete produkty rovnou objednat.

Informace najdete také v názorných videích na našem kanále YouTube.

EVERCOAT AutoFit

 

Auto Fit, spol. s r.o.

Brno: Vídeňská 296/112a, 619 00 Brno

Praha: V Chotejně 7, 102 00 Praha 10

Telefon: +420 608 602 080

E-mail: info@autofit.cz I eshop.autofit.cz

Facebook
Youtube
Linkedin

Napište nám:

×

TOP