Akce

ZÁŘIČE HEATLIGHT VLP10, VLP30 - AKCE

Využijte naší akční nabídky a pořiďte si jeden z praktických infrazářičů HEATLIGHT:

1. Přenosný jednokazetový zářič se stojanem VLP10S - je ideálním doplňkovým zdrojem tepla a jednotkou na "spotové" sušení malých ploch. Je určen pro použití při opravách malého rozsahu. Vysoušená plohca: 300 x 600 mm. Nyní ho zakoupíte za akční cenu 5.890 Kč bez DPH. Více informací se dočtete v LETÁKU nebo objednávejte přímo na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz. 61740 Heatlight Chrom Staender OK

2. Zářič VLP30 určený pro sušení větších ploch - jedná se o flexibilní odolný systém, díky pohyblivé hlavě a nastavitelným polohám kazety jej lze používat ve více polohách. K sušení využívá krátkovlnné infračervené záření, což je nejekologičtější forma energie pro sušení barev. Vysoušená plocha: 800 x 1000 mm. Tento model nyní zakoupení za akční cenu 24.900 Kč bez DPH. Více informací naleznete v LETÁKU nebo objednávejte na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz. VLP30

Těšíme se na vaše objednávky!

 

SATAjet X 5500 FUTURE

Zelená je víc než jen barva - tímto heslem se letos inspirovala společnost SATA při vývoji nové designové pistole SATAjet X 5500, která dostala název FUTURE ("BUDOUCNOST").

Deska plošných spojů ve tvaru zeměkoule symbolizuje progresivní propojení globalizovaného světa budoucnosti. Zelená barva s černými ovládacími prvky nejen harmonicky vypadá, ale znamená udržitelnou, přírodu milující akci.

Pro SATA jako pro výrobní společnost je udržitelný rozvoj velmi důležitý a je pro ně nedílnou součástí každodenních činností.

Tuto moderní designovou pistoli si můžete objednat na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz. K dispozici jsou ve verzi HVLP i RP s různými velikostmi trysek.

Více informací se dočtete v LETÁKU nebo navštivte stránky výrobce www.sata.com.

 

 Pressefoto SATAjet X 5500 HVLP DIGITAL FUTURE LR    Pressefoto SATAjet X 5500 RP DIGITAL FUTURE LR

SATAJET X 5500 FUTURE LUFTD SE FO    SATAJET X 5500 FUTURE SCHWARZE ANBAUTEILE FO  SATAJET X 5500 FUTURE LASERUNG DESIGN FO

 

 

 

 

TORK - KUPTE 12 ROLÍ, ZÍSKÁTE STOJAN ZA 99 KČ

Kupte si jakýchkoliv 12 utěrek TORK v roli a získáte praktický mobilní stojan v hodnotě 4.148 Kč bez DPH za pouhých 99 Kč bez DPH. Tato akce platí pouze do vyprodání skladových zásob nebo odvolání, proto neváhejte a zašlete nám svou objednávku co nejdříve!

Objednávat můžete přímo na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz.

Více informací se dočtete v letáku ZDE.

SATAjet X 5500 + SATA Reproduktor: Trefte vždy ten správný tón! 

Přinášíme vám jarní akci společnosti SATA. Ke každé zakoupené pistoli SATAjet X 5500 obdržíte stylový SATA Bluetooth reproduktor od JBL!

Trefte vždy tu správnou notu: Pro prvotřídní zvuk a perfektní výsledky lakování, zajistěte si nyní jarní balíček SATA.

S lakovací pistolí SATA mohou lakýrníci aplikovat širokou škálu barev a laků a vždy trefit ten správný (barevný) tón – nyní navíc s dárkem v podobě praktického Bluetooth reproduktoru od JBL, který nabízí skvělý zvukový zážitek, ať už při sportu, v kanceláři nebo doma. Díky funkci handsfree a integrovanému mikrofonu s potlačením hluku lze reproduktor využít i k telefonování. Zaujme také kompaktním designem v barvě šampaň­ského.

Reproduktor SATA má mnoho funkcí. Nabízí až pět hodin nepřerušované­ho zvuku v kvalitě JBL přes Bluetooth. Díky vodotěsnému pouzdru je SATA reproduktor také dokonalým společníkem u bazénu nebo na pláži.

Nabídka platí pouze do vyprodání zásob! Více informací se dočtete v LETÁKU.

 

MP NITIRLOVÉ RUKAVICE MODRÉ - VÝPRODEJ

Máme pro Vás skvělou nabídku na modré nitrilové rukavice MIPA. Nyní máte jedinečnou možnost pořídit si je za zvýhodněnou výprodejovou cenu 219 Kč bez DPH / 1 balení (100 ks). Jedná se o nepudrované nitrilové ochranné rukavice sloužící k ochraně před podrážděním pokožky při práci s rozpouštědlovými materiály. Jsou vysoce flexibilní, optimálně se přizpůsobí tvaru ruky a nabízí lepší cit při práci. Jsou dostupné ve velikosti: S, M, L a XL.

Objednávat můžete přímo na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz. Tato zvýhodněná nabídka platí pouze do vyprodání skladových zásob!

Více informací se dočtete v letáku ZDE.

VÝPRODEJ PRODUKTŮ BOSSAUTO

Čistíme sklady, proto Vám nabízíme doprodej posledních kusů produktů značky BossAuto - pásky, rukavice, sady na čištění pistolí, držáky na pistole aj.

Kompletní nabídku naleznete v LETÁKU, konkrétní skladovou dostupnost, případně speciální cenu si můžete ověřit či vyžádat u našeho obchodního zástupce. Informace najdete také na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz. Máte-li o některý z produktů zájem, neváhejte zaslat svou objednávku co nejdříve!

SATAjet X 5500 + nádobka za zvýhodněnou cenu

Máme pro Vás skvělou akční nabídku - kupte si jakoukoliv pistoli SATAjet X 5500 a máte možnost získat pevnou nádobku 27243 v hodnotě 1.229 Kč bez DPH za zvýhodněnou cenu 390 Kč bez DPH. Budete-li mít zájem této nabídky využít, pak při koupi pistole uveďte do poznámky, že máte zájem o nádobku za akční cenu.

Tato nabídka platí do odvolání. Objednávat můžete i přes náš zákaznický portál eshop.autofit.cz.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Auto Fit, spol. s r.o.

Brno: Vídeňská 296/112a, 619 00 Brno

Praha: Komerční 467, 251 01 Nupaky u Prahy

Telefon: +420 608 602 080

E-mail: info@autofit.cz I eshop.autofit.cz

Facebook
Youtube
Linkedin

Napište nám:

×

TOP