Akce

TORK - KUPTE 12 ROLÍ, ZÍSKÁTE STOJAN ZA 99 KČ

Kupte si jakýchkoliv 12 utěrek TORK v roli a získáte praktický mobilní stojan v hodnotě 4.148 Kč bez DPH za pouhých 99 Kč bez DPH. Tato akce platí pouze do vyprodání skladových zásob nebo odvolání, proto neváhejte a zašlete nám svou objednávku co nejdříve!

Objednávat můžete přímo na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz.

Více informací se dočtete v letáku ZDE.

SATAjet X 5500 + SATA Reproduktor: Trefte vždy ten správný tón! 

Přinášíme vám jarní akci společnosti SATA. Ke každé zakoupené pistoli SATAjet X 5500 obdržíte stylový SATA Bluetooth reproduktor od JBL!

Trefte vždy tu správnou notu: Pro prvotřídní zvuk a perfektní výsledky lakování, zajistěte si nyní jarní balíček SATA.

S lakovací pistolí SATA mohou lakýrníci aplikovat širokou škálu barev a laků a vždy trefit ten správný (barevný) tón – nyní navíc s dárkem v podobě praktického Bluetooth reproduktoru od JBL, který nabízí skvělý zvukový zážitek, ať už při sportu, v kanceláři nebo doma. Díky funkci handsfree a integrovanému mikrofonu s potlačením hluku lze reproduktor využít i k telefonování. Zaujme také kompaktním designem v barvě šampaň­ského.

Reproduktor SATA má mnoho funkcí. Nabízí až pět hodin nepřerušované­ho zvuku v kvalitě JBL přes Bluetooth. Díky vodotěsnému pouzdru je SATA reproduktor také dokonalým společníkem u bazénu nebo na pláži.

Nabídka platí pouze do vyprodání zásob! Více informací se dočtete v LETÁKU.

 

MP NITIRLOVÉ RUKAVICE MODRÉ - VÝPRODEJ

Máme pro Vás skvělou nabídku na modré nitrilové rukavice MIPA. Nyní máte jedinečnou možnost pořídit si je za zvýhodněnou výprodejovou cenu 219 Kč bez DPH / 1 balení (100 ks). Jedná se o nepudrované nitrilové ochranné rukavice sloužící k ochraně před podrážděním pokožky při práci s rozpouštědlovými materiály. Jsou vysoce flexibilní, optimálně se přizpůsobí tvaru ruky a nabízí lepší cit při práci. Jsou dostupné ve velikosti: S, M, L a XL.

Objednávat můžete přímo na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz. Tato zvýhodněná nabídka platí pouze do vyprodání skladových zásob!

Více informací se dočtete v letáku ZDE.

VÝPRODEJ PRODUKTŮ BOSSAUTO

Čistíme sklady, proto Vám nabízíme doprodej posledních kusů produktů značky BossAuto - pásky, rukavice, sady na čištění pistolí, držáky na pistole aj.

Kompletní nabídku naleznete v LETÁKU, konkrétní skladovou dostupnost, případně speciální cenu si můžete ověřit či vyžádat u našeho obchodního zástupce. Informace najdete také na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz. Máte-li o některý z produktů zájem, neváhejte zaslat svou objednávku co nejdříve!

Shneider - úpravné jednotky za akční cenu

Využijte této výhodné nabídky a pořiďte si novou filtrační jednotku Schneider FDM/FF 1/2 - dvojitá nebo FDM/FF/AF 1/2 - trojitá za skvělou cenu.

Objednávat můžete přímo na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz. Akce platí pouze do vyprodání akčních zásob!

Více informací se dočtete v letáku zde.


SATAjet X 5500 + nádobka za zvýhodněnou cenu

Máme pro Vás skvělou akční nabídku - kupte si jakoukoliv pistoli SATAjet X 5500 a máte možnost získat pevnou nádobku 27243 v hodnotě 1.229 Kč bez DPH za zvýhodněnou cenu 390 Kč bez DPH. Budete-li mít zájem této nabídky využít, pak při koupi pistole uveďte do poznámky, že máte zájem o nádobku za akční cenu.

Tato nabídka platí do odvolání. Objednávat můžete i přes náš zákaznický portál eshop.autofit.cz.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Auto Fit, spol. s r.o.

Brno: Vídeňská 296/112a, 619 00 Brno

Praha: V Chotejně 7, 102 00 Praha 10

Telefon: +420 608 602 080

E-mail: info@autofit.cz I eshop.autofit.cz

Facebook
Youtube
Linkedin

Napište nám:

×

TOP