Akce

HERMES BRUSIVO + 1 KOTOUČ ZA 119 Kč

Kupte si 500 ks vybraných brusných kotoučů Hermes VC 152/154 D150 17 děr nebo Multihole a získáte 1 ks nosného talíře v hodnotě 1.456 Kč za cenu 119 bez DPH.

Brusné kotouče VC 152/154 se vyznačují dlouhou životností a vysokým úběrem materiálu díky ostrým abrazivním zrnům z korundu. Velmi dobře se přizpůsobí oblým plochám díky flexibilní podložce z latexového papíru odolné proti opotřebení.

Akce platí do 31.08.2024.

Více informací se dočtete v LETÁKU nebo objednávejte přímo na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz.

 

ZÍSKEJTE SVÉHO BODYGUARDA

Kupte si 2 kusy kvalitního overalu Colad BodyGuard a získáte k tomu ZDARMA praktické funkční tričko Colad, které je vhodné nosit právě pod tento overal pro Váš lepší komfort při práci.

Overal Colad BodyGuard je ideální ochrannou pomůckou každého lakýrníka před lakovací mlhou. Poskytuje maximální komfort při celodenním nošení díky prodyšnému materiálu se speciální antistatickou vrstvou. Velmi dobře těsní kolem hlavy, zápěstí a kotníků. Overal je pratelný a při šetrném zacházení vydrží až 3 měsíce aktivního používání. Dostupné velikosti overalu: 48 – 68, tričko je dostupné ve velikosti L.

Objednávat můžete přímo na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz. Akce platí do 15.07.2024 nebo do odvolání (vyprodání dárků k akci určených)!

Více informací se dočtete v letáku ZDE.


SATA RPS KELÍMKY + DÁRKY ZDARMA

Kupte 3 libovolná celá balení kelímků RPS a získáte jako dárek tričko s logem SATA a praktický hrnek na kávu nebo čaj (340 mL).

Systém SATA RPS (Rapid Preparation System) je inovativní multifunkční jednorázový kelímek = slouží k míchání barvy, lakování, doplňování a uložení zbylé barvy. Je k dispozici ve verzi 0,3 L; 0,6 L a 0,9 L. Balení obsahuje pouze 3 komponenty: kelímky vybrané velikosti, víčka a sítka. Tento RPS kelímek se připevňuje přímo na stříkací pistoli SATA se standardním závitem QCC (Quick Cup Connector), není tedy potřeba žádný další adaptér.

Akce platí pouze do 15.07.2024 nebo do vyprodání dárků.

Více informací se dočtete v LETÁKU nebo objednávejte přímo na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz.

 

ANTIDUST - 2 x 20 L + 5 L ZDARMA

Přinášíme vám skvělou letní akci na COLAD Antidust - kupte 2 balení 20 L a získáte od nás 5 L balení zdarma.

COLAD Antidust je transparentní, lepkavý a omyvatelný nástřik pro ochranu stěn lakovacích kabin proti přestřikům od firmy COLAD. Nástřik zůstává lepkavý i po zaschnutí a slouží k zachytávání zvířeného prachu a zbytků barev. Aplikuje se pomocí stříkací pistole (tryska cca 2,5mm), a to ve dvou až třech vrstvách pro lepší účinnost. Pokud nástřik ztratí svoji lepicí schopnost, lze jej jednoduše odstranit pomocí vody nebo přestříkat novou vrstvou. Přípravek je plně biologicky odbouratelný. Průměrná spotřeba na běžnou lakovací kabinu je cca 12 litrů.

Akce platí pouze do 15.07.2024 nebo do vyprodání dárků.

Více informací se dočtete v LETÁKU nebo objednávejte přímo na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz.

 

SATAjet X 5500 + SATA grilovací sada

Probuďte v sobě grilovacího mistra! Kupte si novou pistoli SATAjet X5500 a získejte stylovou SATA grilovací zástěru a robustní, inovativní a multifunkční SATA grilovací kleště vyrobené z nerezové oceli.

Ať už na příští zahradní párty nebo v kempu – jste dokonale vybaveni sytlovou SATA grilovací sadou. Zástěra vyrobená ze 100% bavlněného plátna je voskovaná a nehořlavá. Nastavitelný pásek na krk je vyroben ze syntetické kůže a je opatřen očky a kovovými zapínáními. Zástěra má velkou náprsní kapsu a 2 boční kapsy s koženkovými aplikacemi a koženým logem SATA.

Součástí sady je i dvojice grilovacích kleští v saténové úpravě, která je na dvou místech opatřena laserovým gravírováním loga SATA. Inovativní profesionální grilovací kleště jsou vrcholem každého hobby mistra BBQ. S pěti praktickými funkcemi v jednom zařízení, včetně grilovacích kleští, grilovací vidličky, otvíráku na láhve, čističe grilovacího roštu a zvedáku grilovacího roštu, je dokonalým společníkem při grilování.

Buďte styloví a připravení na letní grilování!

Nabídka platí pouze do vyprodání zásob! Více informací se dočtete v LETÁKU.

 

SATAjet X 5500 FUTURE

Zelená je víc než jen barva - tímto heslem se letos inspirovala společnost SATA při vývoji nové designové pistole SATAjet X 5500, která dostala název FUTURE ("BUDOUCNOST").

Deska plošných spojů ve tvaru zeměkoule symbolizuje progresivní propojení globalizovaného světa budoucnosti. Zelená barva s černými ovládacími prvky nejen harmonicky vypadá, ale znamená udržitelnou, přírodu milující akci.

Pro SATA jako pro výrobní společnost je udržitelný rozvoj velmi důležitý a je pro ně nedílnou součástí každodenních činností.

Tuto moderní designovou pistoli si můžete objednat na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz. K dispozici jsou ve verzi HVLP i RP s různými velikostmi trysek.

Více informací se dočtete v LETÁKU nebo navštivte stránky výrobce www.sata.com.

 

 Pressefoto SATAjet X 5500 HVLP DIGITAL FUTURE LR    Pressefoto SATAjet X 5500 RP DIGITAL FUTURE LR

SATAJET X 5500 FUTURE LUFTD SE FO    SATAJET X 5500 FUTURE SCHWARZE ANBAUTEILE FO  SATAJET X 5500 FUTURE LASERUNG DESIGN FO

 

 

 

 

VÝPRODEJ PRODUKTŮ BOSSAUTO

Čistíme sklady, proto Vám nabízíme doprodej posledních kusů produktů značky BossAuto - pásky, rukavice, sady na čištění pistolí, držáky na pistole aj.

Kompletní nabídku naleznete v LETÁKU, konkrétní skladovou dostupnost, případně speciální cenu si můžete ověřit či vyžádat u našeho obchodního zástupce. Informace najdete také na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz. Máte-li o některý z produktů zájem, neváhejte zaslat svou objednávku co nejdříve!

SATAjet X 5500 + nádobka za zvýhodněnou cenu

Máme pro Vás skvělou akční nabídku - kupte si jakoukoliv pistoli SATAjet X 5500 a máte možnost získat pevnou nádobku 27243 v hodnotě 1.229 Kč bez DPH za zvýhodněnou cenu 390 Kč bez DPH. Budete-li mít zájem této nabídky využít, pak při koupi pistole uveďte do poznámky, že máte zájem o nádobku za akční cenu.

Tato nabídka platí do odvolání. Objednávat můžete i přes náš zákaznický portál eshop.autofit.cz.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Auto Fit, spol. s r.o.

Brno: Vídeňská 296/112a, 619 00 Brno

Praha: Komerční 467, 251 01 Nupaky u Prahy

Telefon: +420 608 602 080

E-mail: info@autofit.cz I eshop.autofit.cz

Facebook
Youtube
Linkedin
×

TOP