O společnosti

Již 26 let jsme tu pro Vás

Společnost Auto Fit, spol. s r.o. patří již více než 26 let mezi přední dodavatele komplexních řešení v oblasti povrchových úprav v segmentu autoopravárenství a v průmyslové výrobě.

Firma Auto Fit sídlí v Brně na ulici Vídeňská a disponuje pobočkou v Praze.

Kvalita se vyplatí

Toto motto vystihuje základní filozofii, která společnost provází od samého počátku jejího působení na tuzemském trhu.

Komplexní nabídka

Jsme výhradním dovozcem a distributorem lakovacích systémů značky NEXA AUTOCOLOR, světového inovátora s předním postavením na trhu autoopravárenství. Dále dovážíme a distribujeme lakovací materiály značek MaxMeyer, Selemix a Mipa. Dlouhodobě se řadíme na první tři místa v distribuci příslušenství pro lakovny značek 3M a Festool. Jsme držitelé ocenění „Nejlepší prodejce Automotiv 2007″, „Skokan roku 2006, 2007″. Dále dodáváme: lakovací pistole SATA, spotřební materiál Colad, technické spreje Technolit, maskovací folie Horn & Bauer, myčky pistolí RosAuto, lakovací kabiny SAIMA, infrazářiče Heatlight Technology, kompresory Schneider a další.

Individuální přístup

Specifickým atributem firmy Auto Fit je individuální přístup k zákazníkům, o které se v rámci určitého území vždy stará tým složený z obchodního manažera, technika a rozvozce. Díky tomuto systému jsme schopni zajistit snadnou a rychlou komunikaci, poskytovat rozsáhlý technický servis včetně školení přímo u zákazníka a řešit včas požadavky našich zákazníků. Společnost je schopna pomoci například i při zavádění systémů ISO, navrhnout optimální organizaci lakovny, její vybavení a potřebný materiál. Distribuci zboží zajišťujeme zdarma vlastními vozidly na základě týdenních objednávek všem zákazníkům na kterékoliv místo v České republice. Mimo pravidelné dodávky lze zboží zaslat sběrnou službou a zákazník jej obdrží do 24 hodin.

Spolupráce s dovozci automobilů

Autoopravárenské provozy jednotlivých dealerů většiny značek předních světových výrobců patří k našim nejdůležitějším zákazníkům. Spolupráce s importéry automobilů si velice vážíme a trvale ji rozvíjíme. Je nám ctí, že naše produkty a služby doporučují zastoupení značek takových světových výrobců automobilů jako je FORD, VW, Seat, Audi, Opel, Hyundai a další.


kontakt

Rychlé kontakty

adresa Vídeňská 296/112a
Brno 619 00
telefon +420 548 213 987
fax +420 548 213 990
email info@autofit.cz
facebook2 facebook

Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...