FESTOOL

Firma FESTOOL je značkou kvalitního elektrického ručního nářadí pro finální povrchovou úpravu včetně leštění do vysokého lesku a také elektrického ručního nářadí pro truhlářskou výrobu.Další součástí sortimentu jsou vysavače, sanační brusky a míchadla určené pro sanaci povrchů. Společnost FESTOOL nabízí i kompletní řadu příslušenství a nástrojů, které jsou nezbytnou součástí jednotlivých nářadí, jako jsou brusné kotouče, brusné výseky, talíře brusek, hadice k vysavačům, filtrační vaky, leštící pasty a houby aj.

Společnost AutoFit nabízí vybraný sortiment značky FESTOOL potřebný pro autoopravárenský průmysl, zejména brusky, vrtačky, šroubováky, hoblíky, vysavače a k tomu určené příslušenství. Pro konkrétní nabídku navštivte náš eshop: eshop.autofit.cz nebo nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Prohlédnout si také můžete ucelený katalog FESTOOL produktů, který je ke stažení na tomto odkaze: https://www.autofit.cz/images/Katalogy/festool-katalog-systemy-pro-automotive-2016-cz-lr.pdf.

Ke všem svým strojům a nářadím nabízí společnost FESTOOL rozšířenou záruku All-Inclusive. Pro získání této záruky je třeba zaregistrovat svůj zakoupený stroj na stránkách FESTOOL, čímž získáte plnou záruku po dobu 36 měsíců, která se váže na veškeré opravy, ale také na pojištění proti odcizení, 15 dnů na vyzkoušení a v neposlední řadě záruku na dostupnost náhradních dílů po dobu 10 let.

Více informací se dočtete na stránkách výrobce zde

Nářadí FESTOOL Bruska FESTOOLVysavač FESTOOL

FESTOOL


kontakt

Rychlé kontakty

adresa Vídeňská 296/112a
Brno 619 00
telefon +420 548 213 987
email info@autofit.cz
facebook2 facebook

Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...