O nás

SG103132m Autofit s.r.o. - O nás

AutoFit = Váš spolehlivý partner již od roku 1992

Společnost Auto Fit, spol. s r.o. byla založena roku 1992 a řadí se mezi přední dodavatele autoopravárenských laků, nátěrových systémů pro průmyslovou výrobu, komplexního vybavení autolakoven a spotřebních materiálů a pomůcek pro lakovny i karosárny. Naše sídlo v Brně a pobočka v Praze zajišťují ideální pokrytí potřeb zákazníků ze všech částí České republiky.

Kvalita se vyplatí

Toto motto vystihuje základní filozofii, která společnost provází od samého počátku jejího působení na tuzemském trhu. Díky inovacím a spolupráci se světovými leadery v oboru posouváme trh lakování neustále kupředu.

Komplexní nabídka

Jsme hlavním hlavním distributorem produktů koncernu PPG Industries do České republiky. Zastupujeme lakovací materiály značek NEXA AUTOCOLOR, světového inovátora s předním postavením na trhu autoopravárenství, dále pak PPG, MaxMeyer a značky průmyslových nátěrových hmot Selemix a MIPA AG.

Máme také výhradní zastoupení pro distribuci amerických tmelů značky EVERCOAT. Dlouhodobě se řadíme na první místa v distribuci příslušenství pro lakovny značek 3M a Festool. Dále dodáváme: lakovací pistole SATA a Devilbiss, spotřební materiál Colad, maskovací folie Horn & Bauer, myčky pistolí RosAuto, lakovací kabiny a přípravná stání SAIMA, sušicí zařízení IR-EVO, infrazářiče Heatlight Technology, kompresory Schneider a další.

Individuální přístup

Specifickým atributem firmy Auto Fit je individuální přístup k zákazníkům, o které se v rámci určitého území vždy stará tým složený z obchodního manažera, obchodního zástupce a technika. Díky tomuto systému jsme schopni zajistit snadnou a rychlou komunikaci, poskytovat rozsáhlý technický servis včetně školení přímo u zákazníka a řešit včas požadavky našich zákazníků. Jsme připraveni pomoci například i při projektování lakovny, zavádění systémů ISO, návrhem optimální organizace lakovny, jejího vybavení apod.

Spolupráce s dovozci automobilů

Naše produkty a služby doporučují výrobci automobilů značek Škoda, Mercedes, Toyota, Ford, VW, Seat, Audi, Opel, Hyundai, Peugeot, Citroen a další.

Loga importéři 2a

Auto Fit, spol. s r.o.

Brno: Vídeňská 296/112a, 619 00 Brno

Praha: Komerční 467, 251 01 Nupaky u Prahy

Telefon: +420 608 602 080

E-mail: info@autofit.cz I eshop.autofit.cz

Facebook
Youtube
Linkedin
×

TOP