Novinky

Protective-coating-GLADIATOR Autofit s.r.o. - PPG GLADIATOR - STRUKTUROVANÝ NÁTĚR

NOVINKA - PPG GLADIATOR 13/06/2024

Představujeme vám novinku v našem sortimentu - strukturovaný nátěr PPG Gladiator.

PPG Gladiator je vysoce kvalitní 2K ochranný nátěr s výrazným strukturovaným efektem pomerančové kůry. Je vysoce odolný proti vodě, chemikáliím, poškrábání a opotřebení. Odolá také benzínu, olejům, živočišným produktům, UV záření a dalším látkám. Splňuje požadavky normy EC2004/42.

Poskytuje kvalitní ochranu ložných ploch pick-upů, je široce používaný jako „tuningový nátěr“ na všech typech vozidel, kde je vyžadována vytříbená estetika a odolnost proti poškrábání. Mezi jeho skvělé vlastnosti patří i rychlé vytvrzení po aplikaci.

PPG Gladiator lze aplikovat přímo na lakované povrchy nebo povrchy ošetřené základním nátěrem, dále pak na ocel, hliník, dřevo a sklolaminát.

Je dostupný buď v černé barvě nebo tónovatelný – smíchejte ho s našimi pigmenty Selemix, PPG Delfleet One nebo Nexa Autocolor Turbo Vision a máte v rukou širokou škálu barev, která zajistí dokonalé sladění s vašimi barevnými požadavky.

Více informací se dočtete na stránkách výrobce https://www.icrgladiator.com/ nebo v našem LETÁKU. Podívejte se také na názorná videa na našem YouTube.

Objednávat můžete přímo na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz, kde najdete ke stažení technický a bezpečností list.

 

 

 

Auto Fit, spol. s r.o.

Brno: Vídeňská 296/112a, 619 00 Brno

Praha: Komerční 467, 251 01 Nupaky u Prahy

Telefon: +420 608 602 080

E-mail: info@autofit.cz I eshop.autofit.cz

Facebook
Youtube
Linkedin
×

TOP