Novinky

random-orbital-polish-application-427 Autofit s.r.o. - 3M ORBITÁLNÍ LEŠTĚNÍ PERFECT-IT

3M ORBITÁLNÍ LEŠTĚNÍ PERFECT-IT 22/02/2023

Představujeme vám novinku od 3M - nový ucelený systém orbitálního leštění Perfect-It.

Jedná se o profesionální sadu nástrojů, lešticích past, molitanů a vlněných kotoučů – obvykle používané v detailingových dílnách, přepracované pro profesionální využití v autoopravárenství.
Netradiční, ale vítaná změna v procesu, která vám umožní dosáhnout lesku showcaru, bez hologramů a jiných vad. Jeden z nejobávanějších kroků v opravách automobilů byl proměněn v krok, který zvládne každý na první pokus. Vyzkoušejte systém navržený tak, aby spolupracoval – snadno použitelná leštička se speciálně upravenými pastami
a lešticími molitany pro daný druh leštění. Vaši technici se již nemusejí bát hologramů, spálení nebo jiných nástrah běžných u tradičních rotačních lešticích systémů.

Konzistentní povrch bez hologramů: Kombinovaný kruhový a oscilační pohyb 3M™ Perfect-It™ orbitální leštičky eliminuje obávané hologramy ve srovnání s tradičními rotačními leštičkami. Ve spojení s našimi speciálně navrženými molitany, pastami a leštěním můžete očekávat konzistentní vysoce kvalitní povrch, ať už při velké nebo malé práci.

Vyvarujte se spálení, proleštění a dalších oprav: Zažijte prakticky bezchybný povrch bez obav ze spálení na čerstvých lacích. Navrženo pro eliminaci oprav procesu leštění, žádné narušení doby opravy a žádná ztráta důvěry. S tímto systémem se můžete spolehnout, že vaše lakování nebude v závěrečných fázích opravy zničeno.

Navrženo pro všechny úrovně dovedností: Dosažení ideálního povrchu nebylo nikdy jednodušší. Ať už jste lakýrník, detailista, nováček nebo zkušený odborník, 3M™ Perfect-It™ Orbital leštící system byl navržen tak, aby pomáhal, poskytoval elegantní a konzistentní výsledek na jakékoli úrovni dovedností. Nechte svou hrdost odrážet v každém laku.

Více informací a podrobností se dočtete v BROŽUŘE, nebo se podívejte na názorné VIDEO se správným postupem použití.

Produkty jsou k dostání na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz.

random orbital compound application 592

 

 

 

 

Auto Fit, spol. s r.o.

Brno: Vídeňská 296/112a, 619 00 Brno

Praha: Komerční 467, 251 01 Nupaky u Prahy

Telefon: +420 608 602 080

E-mail: info@autofit.cz I eshop.autofit.cz

Facebook
Youtube
Linkedin
×

TOP