Novinky

AIRO-představení Autofit s.r.o. - AUTOFIT - EXKLUZIVNÍ DISTRIBUTOR PRODUKTŮ AIRO

AUTOFIT = EXKLUZIVNÍ DISTRIBUTOR PRODUKTŮ AIRO 02/11/2021

Rádi bychom vás informovali, že se naše společnost AutoFit stala exkluzivním distributorem produktů německého výrobce AIRO CHEMIE v České republice.

Historie vzniku firmy AIRO CHEMIE:

Společnost airo-Chemie A. Schmiemann GmbH byla založena v roce 1957 v Leverkusenu Opladen panem Alexanderem Schmiemannem. Společnost se původně zabývala výrobou chemicko-technických produktů pro karosárny a autoopravárenství. Od té doby se původní sortiment rozšířil o rozsáhlý výběr mnoha výrobků pro speciální aplikace. Díky vynikající kvalitě se během 10 let od zahájení činnosti trh s výrobky airo rozšířil do té míry, že stávající výrobní kapacity již nedokázaly pokrýt rychle rostoucí poptávku. Proto Alexander Schmiemann postavil zbrusu nový závod s nejmodernějším výrobním zařízením, který je od té doby součástí sídla společnosti ve městě Langenfeld v Německu.

Portfolio produktů značky AIRO CHEMIE:

Dvousložkové polyesterové systémy: hlavní zaměření společnosti spočívá ve výrobě tmelů na bázi nenasycených polyesterových pryskyřic, které pokrývají širokou škálu aplikací od oprav automobilů až po práce s kamenem a mramorem.

Dvousložkové epoxidové systémy: v důsledku přenosu know-how získaného z polyesterových systémů a neustálého zdokonalování výrobků byly uplatněny stejně vysoké standardy kvality i na epoxidové systémy. V tomto ohledu se společnost zaměřuje zejména na výrobky, které jsou vhodné pro stavbu lodí a člunů.

Dvousložkové akrylátové systémy: na začátku 80. let poptávka zákazníků po celých opravárenských systémech složených z doplňkových komponentních systémů přiměla společnost AIRO k tomu, aby do svého portfolia přidala také akrylátové výrobky. Od té doby se společnost zaměřuje i na výrobu bezbarvých laků, základů a různých plničů, které považuje za další stěžejní bod svých obchodních aktivit.

Přehled produktů zařazených do našeho sortimentu naleznete na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz, kde si můžete produkty rovnou objednat, případně kontaktujte svého obchodního zástupce pro více informací.

Pro kompletní informace nahlédněte na stránky výrobce www.airo-chemie.com nebo do uceleného KATALOGU (v AJ/NJ).

 AIRO produkty

 

 

Auto Fit, spol. s r.o.

Brno: Vídeňská 296/112a, 619 00 Brno

Praha: Komerční 467, 251 01 Nupaky u Prahy

Telefon: +420 608 602 080

E-mail: info@autofit.cz I eshop.autofit.cz

Facebook
Youtube
Linkedin
×

TOP