Novinky

carfinish-bodyfiller-family-transparent Autofit s.r.o. - Carfinish - tmely nové generace

CARFINISH - SNADNO BROUSITELNÉ TMELY 15/07/2022

Německá společnost DITOMA vyvinula pod vlastní značkou novou produktovou řadu tmelů s názvem CarFinish. Jedná se o úspornou a efektivní technologii tmelení, jejíž produkty vynikají dvěma výjimečnými vlastnostmi:

1.  Všechny tmely jsou extrémně lehké díky inovativnímu složení, jako jsou duté skleněné částice.

2. Všechny tmely jsou samonivelační. Ve srovnání s běžnými tmely jsou spíše krémové až téměř tekuté a tím dokonale vyplňují jakékoliv nerovnosti a póry. Tím se prakticky eliminuje riziko vzniku mikropórů a vzduchových bublin.

Velmi snadná a přesná aplikace zajištuje dosažení ideálního tvaru povrchu s minimem materiálu. Použití tmelů CarFinish přináší výrazné úspory nejen samotných tmelů, ale následně i brusiva a pracovního času broušení. Navíc broušení je velmi snadné a lakýrník snadno a rychle dosáhne požadovaného tvaru povrchu.

Tyto nové tmely nyní naleznete i v našem sortimentu, můžete si je objednat na našem zákaznickém portálu eshop.autofit.cz nebo nahlédněte do LETÁKU.

Vybírat můžete aktuálně z těchto produktů:

Ultra Sand = lehký univerzální tmel, který se vyznačuje nejmodernější plnicí technologií, rychlým schnutím a mimořádně snadnou brousitelností.

Smart Sand = nejmodernější polyesterový stříkací tmel s velmi vysokým obsahem pevných částic, které zajišťují výjimečné plnicí vlastnosti a vysokou hustotu s možností aplikace až do tloušťky vrstvy 300 μm.

Eco Sand = lehký univerzální tmel s vysokou plnivostí a snadným broušením. Velmi dobře se nanáší.

Surface Sealer = vysoce kvalitní izolační odstraňovač pórů na bázi pryskyřice.

Fiber Power Xtra = nejnovější prémiový tmel vyztužený vlákny, který lze nanášet na více povrchů a poskytuje maximální pevnost a přilnavost.

CARFINISH = SNADNO BROUSITELNÉ TMELY NOVÉ GENERACE!

 

Auto Fit, spol. s r.o.

Brno: Vídeňská 296/112a, 619 00 Brno

Praha: Komerční 467, 251 01 Nupaky u Prahy

Telefon: +420 608 602 080

E-mail: info@autofit.cz I eshop.autofit.cz

Facebook
Youtube
Linkedin
×

TOP