Lakovací kabiny, boxy SAIMA

SAIMA – LAKOVACÍ KABINY A PŘÍPRAVNÁ STÁNÍ JIŽ OD ROKU 1977

Nabízíme kvalitní lakovací kabiny a přípravná stání společnosti SAIMA MECCANICA, která se jejich výrobou zabývá již od roku 1977, což je více než 40 let zkušeností, které tuto společnost vynesly na přední místa v této oblasti.

Lakovací kabiny SAIMA jsou díky své variabilitě vhodné téměř pro každého, ať se jedná o malou lakovnu nebo velký průmyslový provoz. Z nabízených tří typů – BETA, GAMMA, GRANDI MEZZI si vybere opravdu každý. Lakovací kabiny BETA a GAMMA jsou standardně vybaveny vstupními trojkřídlými nebo čtyřkřídlými vraty. Z boku jsou umístěny servisní dveře. Stěny těchto lakovacích kabin tvoří sendvičové panely o tloušťce 52 mm, které mají tepelně-akustickou izolaci. Lakovací kabina může být instalována na kovové základně, která je vytvořena z pozinkovaných ocelových profilů. Galvanizované rošty mají standardně nosnost 480 kg na stopu kola 250 x 250 mm. Průmyslové kabiny GRANDI MEZZI byly navrženy pro lakování velkých vozidel nebo rozměrných výrobků. Standardně jsou vybaveny čtyřkřídlými vraty pro plné otevření a servisními dveřmi z boku. Stěny kabin tvoří sendvičové panely, které jsou zpevněny pomocí ocelových rámů, které dodávají kabin potřebnou pevnost a živostnost. Všechny kabiny je možné uzpůsobit individuálním požadavkům každého jednotlivého provozu a zákazníka – ať už vybavením nebo technickými parametry.

Lakovací kabiny SAIMA

Vhodným doplňkem lakovacích boxů jsou také přípravná stání s vlastním ohřevem PREPKLEEN, která jsou využívána k přípravě a drobnému lakování. Tím se šetří vytíženost lakovacího boxu, ve kterém následně může probíhat pouze finální lakování a tím je možné zvládnout více zakázek najednou. Každé přípravné stání je vybaveno odsáváním, díky čemuž se udržuje příjemné a čisté pracovní prostředí bez výparů a prachových částic. Tyto nečistoty jsou před výstupem do venkovního prostoru filtrovány, takže neznečišťují životní prostředí. Stejně jako kabiny i přípravné stání je možné přizpůsobit individuálním potřebám jednotlivých provozů. Dodává se v různých rozměrech a v různém vybavení, např. s hydraulickým zvedákem, PVC závěsy, policemi apod.

V rámci realizace poskytujeme našim zákazníkům komplexní poradenství a služby na té nejvyšší úrovni. S každým zákazníkem řešíme jeho požadavky a představy individuálně. Připravíme kompletní studii včetně technologického osazení, doporučíme nejvhodnější rozložení i konkrétní vybavení tak, aby maximálně vyhovovalo potřebám každého jednotlivého provozu dle objemu a charakteru zakázek. Samozřejmostí pro nás také je asistence s potřebnou legislativou.

Kompletní nabídku lakovacích kabin a přípravných stání naleznete v našem katalogu: zde

Lakovací kabina SAIMAPřípravné stání SAIMALakovací kabiny SAIMA

Lakovací kabiny

Auto Fit, spol. s r.o.

Brno: Vídeňská 296/112a, 619 00 Brno

Praha: Komerční 467, 251 01 Nupaky u Prahy

Telefon: +420 608 602 080

E-mail: info@autofit.cz I eshop.autofit.cz

Facebook
Youtube
Linkedin
×

TOP