NEXA AUTOCOLOR UPEVŇUJE PARTNERSTVÍ SE SPOLEČNOSTÍ HONDA 19/12/2014

Koncern PPG Industries je se svými značkami PPG a NEXA AUTOCOLOR® jedním ze dvou předních partnerů společnosti Honda. Své partnerství s touto společností dále posílil podpisem nové pětileté smlouvy na dodávky opravárenských produktů, servisní podpory a souvisejících služeb do rozsáhlé evropské sítě autoservisů značky Honda.

Základem této dohody je pevná spolupráce společnosti PPG se sítí Honda Motor Europe (HME) v řadě zemí, včetně Velké Británie, Polska a Španělska. Tuto spolupráci nyní společnost HME rozšířila oficiálním doporučením společnosti PPG jako schváleného dodavatele nátěrových hmot značky NEXA AUTOCOLOR® pro kompletní síť servisů Honda v 19 strategických evropských zemích, vč. České Republiky.

Harvey Hughes, ředitel rozvoje maloobchodního prodeje ve společnosti Honda Motor Europe (HME), uvedl: „Jsme přesvědčeni, že jsme pro své prodejce značky Honda v Evropě učinili to nejlepší rozhodnutí. Pro nás je důležitá nejen schopnost společnosti PPG dodávat sortiment vynikajících produktů, ale také zaručit nejkvalitnější služby pro naši obchodní síť, která bude díky nim schopna provádět opravy té nejvyšší kvality.“

Emmanuel Souply, ředitel pro obchodní rozvoj PPG, dodává: „Získání tohoto nového pětiletého kontraktu se společností Honda nás naplňuje hrdostí. Protože již nyní máme vedoucí postavení v rámci evropské sítě Honda, je pro nás tato smlouva skvělou příležitostí, jak servisům naše služby a produkty na celém tomto území ještě dále zefektivnit. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z největších světových automobilek, jsou její požadavky na jakost produktů a služeb velmi vysoké, ale jsme si jisti, že to s našimi místními výrobními kapacitami a odbornými zkušenostmi dokážeme.“

Těsné vazby PPG s výrobci jako Honda v oblasti OEM barev znamenají, že společnost je schopna okamžitě dodávat produkty a koloristické nástroje k opravě laků stávajících i nových vozidel. Servisy jsou pak při opravách těchto vozů schopni zajistit přesný požadovaný odstín barvy a obnovit tak jejich původní stav.


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...