TURBO VISION - NOVÝ NÁTĚROVÝ SYSTÉM PRO UŽITKOVÁ VOZIDLA 10/10/2018

Představujeme Vám nový nátěrový systém pro lakování užitkových vozidel TURBO VISION® značky NEXA AUTOCOLOR®. Jde o unikátní systém, který byl navržen s použitím nové generace patentovaných technologií, jež umožňují dosažení nové úrovně optimalizace procesu lakování ve spojení s dokonalým vzhledem barvy.

Systém Turbo Vision dosahuje impozantních výsledků ve všech důležitých oblastech jako jsou snadná aplikace, rychlé schnutí, vynikající rozliv a bezkonkurenční přesnost odstínu, čímž garantuje výjimečný vzhled lakovaného povrchu. Nabízí ideální řešení pro lakování jak při lokálních opravách, tak i ve výrobním procesu.

Různé typy užitkových vozidel a jejich částí vyžadují různé vlastnosti nátěrových systémů. Za tímto účelem byla vyvinuta široká škála pojiv včetně prémiového pojiva s vynikajícím rozlivem, matného pojiva, strukturálního pojiva, středněsušinového pojiva a pojiva Direct-to-Metal určeného pro aplikaci přímo na kovové podklady rámů. Tato pojiva v kombinaci s novými pigmenty Turbo Vision pokrývají kompletní rozsah požadovaného použití. Díky unikátnímu prémiovému pojivu Turbo Vision se sníží emise těkavých organických sloučenin až o 15 %, což zajistí mnohem lepší a zdravější pracovní podmínky pro lakýrníky a současně to sníží negativní dopad na životní prostředí.

Již od první aplikace lze ocenit inovační charakter systému Turbo Vision. Vysoký lesk nebo hluboký mat, dokonalý vzhled a trvanlivost nátěrového filmu předčí konkurenční lakovací systémy.

Systém Turbo Vision je navíc podporován nejmodernějším spektrofotometrem RAPIDMATCH™ GO. Jde o kompaktní přístroj, který umožňuje posoudit barevný odstín vozidla z pěti úhlů, aby již při prvním měření bylo dosaženo přesné shody. Přístroj je propojen s programem PAINTMANAGER® a umožňuje tak přístup k více než 10 000 odstínům.

SPOKOJENOST NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ JE PRO NÁS ZÁVAZKEM! Proto byl vyvinut tento zcela nový, jednoduše aplikovatelný nátěrový systém, který významně zvyšuje ziskovost procesu lakování.

Více informací se dočtete zde

013 main

 

 

 

   

 

 

 

 

 


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...