REVOLUCE V LAKOVÁNÍ - NOVÁ SATAjet X 5500 11/10/2018

A JE TO TADY! Revoluce v lakování díky unikátní nové stříkací pistoli SATAjet X 5500. SATA přichází s novým systémem X-trysek, který udává zcela nový směr. Pistole byla představena na letošním veletrhu Automechanika ve Frankfurtu a již nyní je jasné, že jde opravdu o revoluční novinku.

Tryskový systém je vytvořen jednoduše. Zachovány zůstávají obě technologie - HVLP i RP - a pro každou jsou k dispozici trysky ve tvaru písme "I" nebo "O". S roustoucími velikostmi trysek u obou technologií (HVLP/RP) a formami paprsku "O" nebo "I" roste také množství materiálu vycházejícího z trysky, a to konstantně - to znamená, že výška a šířka paprsku zůstávají stejné ve všech velikostech trysek.

Hlavní vlastnosti trysek "I" = natažený paprsek s malou přechodovou zónou, zlepšená kontrola během aplikace, redukované množství nánosu materiálu v porovnání se současnými tryskami nebo "O"tryskami. Oproti tomu vlastnosti trysek "O" jsou = oválný tvar paprsku s větší přechodovou zónou, mokrý střed paprsku pro vyšší pracovní rychlost, nános materilu je o něco vyšší než u "I"trysek.

Abyste dokázali správně určit, který typ trysky se hodí právě pro Vás a do Vašich pracovních podmínek jako náhrada za stávající trysku, SATA vyvinula speciální aplikaci, kterou si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu, ať už z Google play nebo AppStore, pod zázvem "Nozzle finder". Zde jednoduše zadáte potřebná srovnávací kritéria a SATA Vám přesně určí, který typ nové trysky Vám bude nejvíce vyhovovat.

Výhody této nové pistole ale nespočívají pouze v novém systému trysek. Pistole je navíc mnohem tišší při používání díky Flüsterdüse™ tiché trysce, u které byla optimalizována geometrie proudění a tím se snížila hladina hluku v relevatntních frekvenčních oblastech. Je také mnohem snažší na údržbu, jelikož již není zapotřebí rozdělovacího kroužku vzduchu, který údržbu ztěžoval, takže je nyní mnohem jednodušší a rychlejší pistoli vyčistit. A nespornou výhodou je také její efektivita, jelikož díky novému systému trysek lze při stejném stylu aplikace dosáhnout výrazných úspor materiálu.

Více informací se dočtete v letáku zde. 

SATAjet 5500X RP DIGITAL liegend

 

 

   

 

 

 

 

 


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...