RAPTOR - TVRDÝ A TÓNOVATELNÝ OCHRANNÝ NÁTĚR 25/02/2016

Právě jsme do svého sortimentu zařadili nový unikátní produkt - tvrdý a tónovatelný ochranný nátěr s polyuretanem RAPTOR. Jedná se o jedinečný produkt, který se vyznačuje velmi jednoduchým použitím, odolností, flexibilitou a dalšími výbornými vlastnostmi, které jej řadí na špičku v rámci svého segmentu. Jeho hlavní předností je ochrana povrchů před mechanickým poškozením, vlhkostí, korozí, chemikáliemi, palivy a extrémně vysokými teplotami. Pomáhá tlumit hluk a vibrace a chrání povrch před UV zářením. RAPTOR si můžete jednoduše natónovat na požadovanou barvu a můžete ho aplikovat na jakýkoliv povrch.

Zejména se doporučuje pro aplikace na podvozek, nárazníky, blatníky, korby pick-upů, rámy, ale můžete jím ochránit i celou karoserii. Prostředek Raptor je podle potřeby možné nanést v jedné, ale i ve více vrstvách, od čehož se nakonec odvíjí i konečná intenzita ochrany. Výrobce tohoto prostředku garantuje jednoduché nanášení, které nevyžaduje žádné speciální zařízení. K aplikaci je možné využít UBS pistoli, HVLP pistoli, nebo obyčejný váleček či štětec. Naplnit-Protřepat-Nastříkat - tak jednoduché.  Prostředek Raptor je dodáván v různých baleních - 750 ml pro jednotlivce, ale i 200-litrové sudy pro profesionály.

Je využíván v různých oborech - automobilovém průmyslu, lodním průmyslu, nákladní dopravě, zemědělství, jeho použití je skutečně univerzální.

Shrnutí hlavních výhod ochranného nátěru Raptor:
- Vhodný pro auta, nákladní vozidla, různou techniku, plavidla
- Vytváří vrstvu odolnou vůči vodě, chemikáliím, korozi a vysokým teplotám
- Pomáhá tlumit vibrace a zvuky
- Jednoduché nanášení
- Možnost využít k zajištění protismykovosti povrchu
- Vysoce odolný a flexibilní podklad
- Tónovatelný do různých barev
- Balení pro jednotlivce i profesionály

Prohlédněte si níže fotografie pro lepší představu, jak je možné přípravek RAPTOR využít, a nebo se podívejte na videa s názornou ukázkou aplikace.

Více informací o této novince najdete také v letáku zdepdf

raptor u pol liner phoca thumb l 20 foto 100 0181 d099cu 960 imagesLGL13D3A 1d1088cs 960 maxresdefault 178 5


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...