Průmysl

Společnost Auto Fit nabízí tyto dva průmyslové lakovací systémy:

Selemix

Selemix zahrnuje řadu vysoce kvalitních koncentrovaných barevných bází a komplexní systém pojiv. Kombinace těchto komponentů poskytuje nátěrový systém, který plně splňuje specifické požadavky na aplikaci, kvalitu a cenu.

Nabídka průmyslových produktů Selemix zahrnuje vedle tradičních rozpouštědlových barev Selemix System i nově vyvinutý systém vodouředitelných barev Selemix Aqua.

Sortiment Selemix

Selemix System

Selemix System je vysoce kvalitní multi-mix systém rozpouštědlových barev, vhodný pro jakékoliv nátěry a ochranu povrchů v průmyslu i řemeslné výrobě.
Selemix System poskytuje široký výběr barev, odpovídajících hlavním mezinárodním standardům jako RAL, Pantone, Britské standardy, NCS a dalším (pdf prezentace ke stažení).

Selemix Aqua

  • Selemix Aqua je inovativní vodouředitelný systém pro průmyslové lakování všech druhů kovových povrchů.
  • Selemix Aqua se skládá ze 14 základních pigmentových bází, nabízejících širokou škálu lakovacích odstínů.
  • Selemix Aqua nabízí – sušení na vzduchu i v boxu, 1K i 2K technologie, základy i vrchní laky na bázi pryskyřic – vše v jednom systému
  • Selemix Aqua je odezvou na legislativní požadavky (směrnice SED), výrazně snižuje emise těkavých látek a umožňuje uživateli úsporu nákladů spojených s poplatky za znečišťování životního prostředí.

Mipa

Pro Mix Industry

Pro Mix Industry je lakovací systém zahrnující široký sortiment rozpouštědlových i vodouředitelných pigmentů a pojiv, který je schopen splnit veškeré požadavky a potřeby zákazníků z oblasti průmyslu a řemesel.

Pro Mix Industry tvoří rozsáhlá řada produktů od alkydových pryskyřic až po vysokosušinové 2K materiály, které poskytují základní nátěry i vrchní laky ve všech stupních lesku i struktury povrchu.


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...