Akce

FESTOOL - LETNÍ AKCE "CASHBACK"

Festool cashback Auto FitZískejte peníze zpět za nákup vybraného strojku Festool. Stačí, když si v období od 1.7.2019 do 31.8.2019 zakoupíte nový strojek Festool, fakturu za nákup nahrajete nejpozději do 13.9.2019 na stránkách www.festool.cz/cashback a Festool Vám do 6 týdnů od registrace zašle na Váš účet konkrétní částku ve výši až 2 600 Kč dle konkrétního typu zakoupeného strojku. Více informací najdete na uvedených stránkách Festool nebo v přiloženém letáku, případně nás neváhejte kontaktovat.

Akce platí pro strojky zakoupené do 31.8.2019 a doklady nahrané nejpozději do 13.9.2019. Získejte i Vy svou odměnu, objednejte si svůj strojek ihned!

Podrobné informace naleznete v letáku zdepdf


"LETNÍ AKCE" NA 3M PRODUKTY

3M akční balíčky 2019 AutoFit Ve spolupráci s dodavatelem 3M pro Vás máme připravenou další skvělou letní akci na 3M produkty. Do 31.08.2019 máte jedinečnou možnost získat skvělé dárky k vybraným produktům. V akci jsou např. 3M elektrická sada pro přípravu povrchu s extra 20% slevou, kotouče Cubitron II, ke kterým získáte tričko či unášecí talíř, leštící pasty s letními kraťasy, prémiová maskovací folie s možností získání cestovního grilu nebo 3M pásky pro jemný přechod spolu s prémiovou měkkou páskou a k nim jako dárek pracovní sluneční brýle. Pro více informací nahlédněte do přiloženého letáku.

Akce platí do 31.08.2019.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


NEXA - NOVÝ 2K PLNIČ P565-5505 ZA ZAVÁDĚCÍ CENU

NEXA P565-5505 plnič Auto Fit Představujeme Vám novinku značky NEXA - nový 2K vysokovrstvý plnič P565-5505. Tento plnič má skvělé vlastnosti, jako jsou skvělá přilnavost na různé povrchy, rychlé schnutí, snadné broušení po vysušení, , jako jsou rychlé schnutí, snadné broušení, možnost aplikace ve vysoké vrstvě bez stékání. Použít jej můžete k drobným spotovým opravám, ale i k opravám celých dílů. S tužidlem se mísí v poměru 4:1. Do konce srpna máte jedinečnou možnost zakoupit tento plnič ve výhodné sadě s tužidlem P210-842 za výhodnou zaváděcí cenu!

Zaváděcí akce je platná do 31.8.2019.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


QUICKLINE - NOVÝ PLNIČ QP-3415 ZA ZAVÁDĚCÍ CENU

Quickline QP-3415 plnič Auto Fit Představujeme Vám nový akrylový vysokovrstvý plnič QP-3415 značky Quickline. Tento plnič vyniká skvělými vlastnostmi, jako jsou rychlé schnutí, snadné broušení, možnost aplikace ve vysoké vrstvě bez stékání. Je vhodný k drobným opravám, ale i k opravám celých dílů. S tužidlem se mísí v poměru 4:1. Do konce srpna máte jedinečnou možnost zakoupit tento plnič ve výhodných sadách s tužidlem QH-4210 za výhodnou zaváděcí cenu!

Zaváděcí akce je platná do 31.8.2019.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


PRÉMIOVÝ ČIRÝ LAK NEXA P190-6570 ZA SKVĚLOU CENU

NEXA čirý lak P190-6570Máme pro Vás další skvělou akci. Kupte si do konce června sadu čirého laku P190-6570 s tužidlem P210-8645 "2+2 ks" za nejnižní možnou cenu 9.990,- Kč bez DPH. Tento lak vyniká skvělými vlastnostmi, jako jsou snadné použití, vysoká tvrdost po vysušení, flexibilita a stabilní výsledky. S tužidlem se mísí v poměru 2:1.

Akce platí pouze do 28.06.2019 nebo do vyprodání zásob.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf

SATAjet X 5500 + FITNESS TRACKER ZDARMA

SATA pistoleUŽ JEN POSLEDNÍCH PÁR KUSŮ SKLADEM!!! Získejte zdarma fitness náramek ke každé pistoli SATAjet X 5500! Tento náramek měří Váš tep, množství spálených kalorií, počet kroků, ale navícje propojený i s Vaším chytrým telefonem, takže Vás upozorní na příchozí hovory, textové zprávy, upozornění v kalendáři aj.

Akce platí pouze do vyprodání zásob, tak neváhejte a objednejte si i Vy svou novou pistoli s tímto praktickým dárkem! 

Více informací se dočtete v letáku zdepdf

 

SIA REVOLUČNÍ SYSTÉM BROUŠENÍ

Sia RSB letákPředstavujeme Vám revoluční systém suchého broušení značky sia. Systém se skládá z materiálů doporučených pro jednotlivé kroky přípravy povrchu, které se vyznačují skvělými vlastnostmi, jako jsou vysoká kvalita, rychlost, jednoduchost, cenová dostupnost, variabilita. Nyní máte možnost zakoupit si tento ucelený systém broušení v testovací sadě za skvělou akční cenu.

Akce platí do odvolání.  

Více informací naleznete v letáku zdepdf


RUČNÍ FLEXIBILNÍ HOBLÍKY SIA

sia hoblíky multiflexiAKCE PRODLOUŽENA do 30.6.2019!!! Díky velkému zájmu jsme pro Vás prodloužili akci na ruční flexibilní hoblíky sia - máte tedy stále možnost využít akčních cen a objednat si svého pomocníka pro Vaši práci. Hoblíky mají nastavitelný radius, díky kterému snadno zbrousíte i zaoblené plochy nebo hrany. Jsou navíc multiděrované a vybavené odsáváním pro komfortnější práci. 

Akční ceny platí do 30.06.2019.  

Více informací naleznete v letáku zdepdf


BRUSNÉ KOTOUČE SIASPEED 1950 V AKCI = 400+1

Sia kotouče 4001 talíř za 399KčVe spolupráci se společností Sia Vám přinášíme další skvělou akci na brusivo SiaSpeed 1950. Kupte si 400 ks jakéhokoliv brusiva SiaSpeed 1950 a získáte 1 ks kvalitního značkového podložného talíře CYCLONE v hodnotě 1.199,- Kč za 399,- Kč bez DPH.

Tato akce platí od 01.12.2018 do odvolání nebo do vyprodání akčních zásob! 

Více informací s konkrétními podmínkami se dočtete v letáku zdepdf


NOVÁ DESIGNOVÁ PISTOLE SATAJET 5000 B

SATAjet Sweet Sixties podzim2018SATA přichází s nabídkou nové designové pistole SATAjet 5000 B, a to ve stylu "Sweet Sixties". Vzpomeňte si na 60. léta a zajisté se Vám vybaví spodničky, napomádovaný účes Elvise, Jukebox či Americký Diner. Díky této nové edici se i Vy můžete vrátit do této doby a obohatit tak svou sbírku stříkacích pistolí. Pistole je i přes speciální povrchovou úpravu vhodná pro každodenní použití v lakovně.

Rezervujte si svou pistoli do 31.10.2018. Jedná se o časově limitovanou speciální edici! 

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


SATA SLAVÍ VÝROČÍ 111 LET

Akce 111 výročí SATA leták AFSATA slaví výročí 111 let od založení a Vy můžete slavit s ní! Do konce roku máte jedinečnou možnost pořídit si do své sbírky lakovacích pistolí speciální sadu 2 pistolí s gravírováním v praktickém kufříku, díky kterému budou Vaše pistole vždy připravené k práci. Můžete si vybrat ze 7 různých kombinací pistolí dle vlastních požadavků. 

Akce platí do 31.12.2018 nebo do vyprodání akčních zásob.  

Více informací naleznete v letáku zdepdf


Colad - sada tlakových lahví s rozprašovačem

Colad sada tlakových lahvíDalší skvělou pomůckou pro práci v autolakovně může být tato sada tlakových lahví s rozprašovačem značky Colad. Díky rozlišovacím kroužkům lakýrník vždy pozná, jaký přípravek je v lahvi připravený k použití. Hodí se například k použití novinky zn.Colad - "Waterless Wash", neboli přípravek na rychlé mytí vozu bez nutnosti použití vody (více v letáku pdf).

Sadu lahví můžete nyní zakoupit za výhodnou cenu 2.349,- Kč bez DPH, a to do odvální nebo vyprodání zásob!

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Colad - kryty parkovacích senzorů za akční cenu

Kryty parkovacích senzorů ColadJiž v loňském roce jsme Vám představovali novinku od firmy EMM - kryty parkovacích senzorů značky Colad. Jedná se o skvělou pomůcku, která chrání parkovací senzory během procesu lakování. Nyní máte jedinečnou možnost zakoupit si tyto senzory za skvělou zvýhodněnou cenu 1.037,- Kč bez DPH / 1 roli.

Akce platí do odvolání nebo do vyprodání akčních zásob. 

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...