Akce

3M lešticí pasta Fast Cut+ Extreme + kotouč za zvýhodněnou cenu

3M fast cut plus AutoFit Máme pro Vás další skvělou akci, a to na lešticí pastu Perfect-It Fast Cut Plus Extreme značky 3M. Při koupi 1 ks této pasty získáte zelený lešticí kotouč 50487 v hodnotě 250 Kč za zvýhodněnou cenu 79 Kč bez DPH; při koupi 2 ks této pasty získáte tento kotouč za symbolickou 1 Kč bez DPH.

Tato skvělá nabídka platí do 28.02.2020.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


3M Cubitron II + TRIČKO JAKO DÁREK

3M Cubitron tricko Auto Fit Kupte si 4 balení brusných kotoučů Cubitron II různých zrnitostí a získáte jako dárek kvalitní tričko 3M s dlouhým rukávem!

Tato skvělá nabídka platí do 28.02.2020 nebo do rozebrání dárků pro tuto akci vymezených.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


3M PPS 2.0 + TRIČKO JAKO DÁREK

AutoFit vybavení lakoven 3M PPS 2.0 AKCE PRODLOUŽENA! Získejte kvalitní tričko 3M v hodnotě 490 Kč - stačí, když si koupíte 2 celá balení PPS kelímků 26000 nebo 26026 a tričko je Vaše! Ale neváhejte, triček máme omezené množství!

Tato skvělá nabídka platí do 28.02.2020 nebo do rozebrání dárků pro tuto akci vymezených.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


SCANGRIP SVÍTILNY PRO DETAILING A LAKÝRNICTVÍ - ZAVÁDĚCÍ AKCE

Scangrip svítilny ColourMatch Auto Fit Zařadili jsme do sortimentu profesionální svítilny Scangrip určené zejména pro detailing a lakýrnictví. Tyto lampy imitují různou teplotu denní světla a pomohou Vám tak předejít chybně vybraným odstínům právě kvůli nedostatku slunečního svitu. Stačí zvolit správnou lampu s denním svitem v různých intenzitách pod libovolnými úhly dopadu na měřenou plochu.

Nyní máte navíc jedinečnou možnost koupit si tyto lampy za zaváděcí cenu, a to do 28.2.2020! Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací. 

Detailní popis svítilen včetně kompletní specifikace a parametrů naleznete v letáku zdepdf


SIA REVOLUČNÍ SYSTÉM BROUŠENÍ

Sia RSB letákPředstavujeme Vám revoluční systém suchého broušení značky sia. Systém se skládá z materiálů doporučených pro jednotlivé kroky přípravy povrchu, které se vyznačují skvělými vlastnostmi, jako jsou vysoká kvalita, rychlost, jednoduchost, cenová dostupnost, variabilita. Nyní máte možnost zakoupit si tento ucelený systém broušení v testovací sadě za skvělou akční cenu.

Akce platí do odvolání.  

Více informací naleznete v letáku zdepdf


BRUSNÉ KOTOUČE SIASPEED 1950 V AKCI = 400+1

Sia kotouče 4001 talíř za 399KčVe spolupráci se společností Sia Vám přinášíme další skvělou akci na brusivo SiaSpeed 1950. Kupte si 400 ks jakéhokoliv brusiva SiaSpeed 1950 a získáte 1 ks kvalitního značkového podložného talíře CYCLONE v hodnotě 1.199,- Kč za 399,- Kč bez DPH.

Tato akce platí od 01.12.2018 do odvolání nebo do vyprodání akčních zásob! 

Více informací s konkrétními podmínkami se dočtete v letáku zdepdf


NOVÁ DESIGNOVÁ PISTOLE SATAJET 5000 B

SATAjet Sweet Sixties podzim2018SATA přichází s nabídkou nové designové pistole SATAjet 5000 B, a to ve stylu "Sweet Sixties". Vzpomeňte si na 60. léta a zajisté se Vám vybaví spodničky, napomádovaný účes Elvise, Jukebox či Americký Diner. Díky této nové edici se i Vy můžete vrátit do této doby a obohatit tak svou sbírku stříkacích pistolí. Pistole je i přes speciální povrchovou úpravu vhodná pro každodenní použití v lakovně.

Rezervujte si svou pistoli do 31.10.2018. Jedná se o časově limitovanou speciální edici! 

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Colad - sada tlakových lahví s rozprašovačem

Colad sada tlakových lahvíDalší skvělou pomůckou pro práci v autolakovně může být tato sada tlakových lahví s rozprašovačem značky Colad. Díky rozlišovacím kroužkům lakýrník vždy pozná, jaký přípravek je v lahvi připravený k použití. Hodí se například k použití novinky zn.Colad - "Waterless Wash", neboli přípravek na rychlé mytí vozu bez nutnosti použití vody (více v letáku pdf).

Sadu lahví můžete nyní zakoupit za výhodnou cenu 2.349,- Kč bez DPH, a to do odvální nebo vyprodání zásob!

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Colad - kryty parkovacích senzorů za akční cenu

Kryty parkovacích senzorů ColadJiž v loňském roce jsme Vám představovali novinku od firmy EMM - kryty parkovacích senzorů značky Colad. Jedná se o skvělou pomůcku, která chrání parkovací senzory během procesu lakování. Nyní máte jedinečnou možnost zakoupit si tyto senzory za skvělou zvýhodněnou cenu 1.037,- Kč bez DPH / 1 roli.

Akce platí do odvolání nebo do vyprodání akčních zásob. 

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...