Akce

Maskovací folie Horn&Bauer + magnetický nožík zdarma

Maskovací folie Horn&Bauer AutoFit akceKupte si v měsíci červnu vybranou maskovací folii od firmy Horn&Bauer a ke každé roli získáte 1 ks magnetického řezacího nožíku zdarma!

Akce platí od 01.06.2020 do 30.06.2020 nebo do vyprodání akčních zásob. 

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


MIPA WINNER SPRAY ČERNÝ MATNÝ ZA SKVĚLOU CENU

Sprej Mipa Winner AutoFit

Přinášíme Vám opět akci na Mipa Winner Spray - akrylátový vrchní krycí lak černý matný - pouze v měsíci červnu u nás tento sprej zakoupíte za 65,- Kč/ks (400 mL)

Akce platí od 01.06.2020 do 30.06.2020 nebo do vyprodání akčních zásob. 

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


HERMES brusné archy + hoblíky za skvělou cenu

Hermes brusivo AutoFit Kupte si 2 balení brusných pásů HERMES VC 151 různých zrnitostí a získáte navíc praktický hoblík 70 x 400 mm nebo 70 x 198 mm s odsáváním za skvělou cenu!

Akce platí do odvolání! Objednávat můžete i přes náš zákaznický portál eshop.autofit.cz.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


3M brusné kotouče Cubitron II + Festool talíř za 1 Kč

3M kotouče Cubitron Festool AutoFit Přinášíme Vám další skvělou akci - kupte si 400 ks 3M brusných kotoučů Cubitron II Hookit 737U nebo 334U různých zrnitostí a získáte Festool unášecí talíř za symbolickou 1 Kč bez DPH!

Akce platí do 31.5.2020 nebo do odvolání! Objednávat můžete i přes náš zákaznický portál eshop.autofit.cz.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


3M brusné archy Cubitron II + hoblík za 1 Kč

3M archy Cubitron hoblík Máme pro Vás další skvělou jarní nabídku - kupte si 300 ks (6 balení) 3M brusných archů Cubitron II různých zrnitostí a získáte hoblík Hookit Purple za symbolickou 1 Kč bez DPH!

Akce platí do 31.5.2020 nebo do odvolání! Objednávat můžete i přes náš zákaznický portál eshop.autofit.cz.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


SATA akce jaro 2020

SATA akce jaro 2020 2 Získejte skvělou kvalitní cestovní tašku Weekender ke každé zakoupené pistoli SATAjet X 5500!

Tato lákavá nabídka platí do odvolání, ale pozor, počet tašek je omezený, proto se svou objednávkou neváhejte! Objednávat můžete i přes náš zákaznický portál eshop.autofit.cz.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


FESTOOL - akučlánek k 18V nářadí

Festool akce 18V jaro 2020 Máme pro Vás další skvělou akci - kupte si vybrané 18voltové nářadí FESTOOL a získáte 5,2 Ah Bluetooth akučlánek v hodnotě 3.100 Kč bez DPH za symbolickou cenu 120 Kč bez DPH!

Tato skvělá nabídka platí do odvolání, ale počet akučlánků je omezený, proto se svou objednávkou neváhejte! Objednávat můžete i přes náš zákaznický portál eshop.autofit.cz - do poznámky k nářadí uveďte, že máte zájem o akučlánek za tuto zvýhodněnou cenu.

Více informací včetně přehledu nářadí, na které se akce vztahuje, najdete v letáku zdepdf


Akce Schneider jaro 2020

Schneider akce AutoFit Plánujete výměnu starého kompresoru? Nebo koupi pneumatického nářadí či příslušenství? Využijte této jedinečné jarní nabídky společnosti Schneider - v akci si zde vyberete právě nový kompresor, pneu-nářadí nebo příslušenství.

Tato nabídka platí do 31.05.2020. Objednávat můžete i přes náš zákaznický portál eshop.autofit.cz.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


SATAjet X 5500 + nádobka za zvýhodněnou cenu

SATAjet X5500 akce AutoFit Máme pro Vás skvělou akční nabídku - kupte si jakoukoliv pistoli SATAjet X 5500 a máte možnost získat pevnou nádobku 27243 v hodnotě 1.229 Kč bez DPH za zvýhodněnou cenu 390 Kč bez DPH. Budete-li mít zájem této nabídky využít, pak při koupi pistole uveďte do poznámky, že máte zájem o nádobku za akční cenu.

Tato nabídka platí do odvolání. Objednávat můžete i přes náš zákaznický portál eshop.autofit.cz.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


SIA REVOLUČNÍ SYSTÉM BROUŠENÍ

Sia RSB letákPředstavujeme Vám revoluční systém suchého broušení značky sia. Systém se skládá z materiálů doporučených pro jednotlivé kroky přípravy povrchu, které se vyznačují skvělými vlastnostmi, jako jsou vysoká kvalita, rychlost, jednoduchost, cenová dostupnost, variabilita. Nyní máte možnost zakoupit si tento ucelený systém broušení v testovací sadě za skvělou akční cenu.

Akce platí do odvolání.  

Více informací naleznete v letáku zdepdf


BRUSNÉ KOTOUČE SIASPEED 1950 V AKCI = 400+1

Sia kotouče 4001 talíř za 399KčVe spolupráci se společností Sia Vám přinášíme další skvělou akci na brusivo SiaSpeed 1950. Kupte si 400 ks jakéhokoliv brusiva SiaSpeed 1950 a získáte 1 ks kvalitního značkového podložného talíře CYCLONE v hodnotě 1.199,- Kč za 399,- Kč bez DPH.

Tato akce platí od 01.12.2018 do odvolání nebo do vyprodání akčních zásob! 

Více informací s konkrétními podmínkami se dočtete v letáku zdepdf


NOVÁ DESIGNOVÁ PISTOLE SATAJET 5000 B

SATAjet Sweet Sixties podzim2018SATA přichází s nabídkou nové designové pistole SATAjet 5000 B, a to ve stylu "Sweet Sixties". Vzpomeňte si na 60. léta a zajisté se Vám vybaví spodničky, napomádovaný účes Elvise, Jukebox či Americký Diner. Díky této nové edici se i Vy můžete vrátit do této doby a obohatit tak svou sbírku stříkacích pistolí. Pistole je i přes speciální povrchovou úpravu vhodná pro každodenní použití v lakovně.

Rezervujte si svou pistoli do 31.10.2018. Jedná se o časově limitovanou speciální edici! 

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Colad - sada tlakových lahví s rozprašovačem

Colad sada tlakových lahvíDalší skvělou pomůckou pro práci v autolakovně může být tato sada tlakových lahví s rozprašovačem značky Colad. Díky rozlišovacím kroužkům lakýrník vždy pozná, jaký přípravek je v lahvi připravený k použití. Hodí se například k použití novinky zn.Colad - "Waterless Wash", neboli přípravek na rychlé mytí vozu bez nutnosti použití vody (více v letáku pdf).

Sadu lahví můžete nyní zakoupit za výhodnou cenu 2.349,- Kč bez DPH, a to do odvální nebo vyprodání zásob!

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Colad - kryty parkovacích senzorů za akční cenu

Kryty parkovacích senzorů ColadJiž v loňském roce jsme Vám představovali novinku od firmy EMM - kryty parkovacích senzorů značky Colad. Jedná se o skvělou pomůcku, která chrání parkovací senzory během procesu lakování. Nyní máte jedinečnou možnost zakoupit si tyto senzory za skvělou zvýhodněnou cenu 1.037,- Kč bez DPH / 1 roli.

Akce platí do odvolání nebo do vyprodání akčních zásob. 

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...