Akce

SATAjet X 5500 + FITNESS TRACKER ZDARMA

SATA pistoleUŽ JEN POSLEDNÍCH PÁR KUSŮ SKLADEM!!! Získejte zdarma fitness náramek ke každé pistoli SATAjet X 5500! Tento náramek měří Váš tep, množství spálených kalorií, počet kroků, ale navícje propojený i s Vaším chytrým telefonem, takže Vás upozorní na příchozí hovory, textové zprávy, upozornění v kalendáři aj.

Akce platí pouze do vyprodání zásob, tak neváhejte a objednejte si i Vy svou novou pistoli s tímto praktickým dárkem! 

Více informací se dočtete v letáku zdepdf

 

FESTOOL - SKVĚLÁ JARNÍ NABÍDKA

Festool akce jaro 2019Přinášíme Vám skvělou akci na vybrané produkty značky FESTOOL. V této akci můžete zakoupit výhodné sady - buď ponornou pilu TS 55 REBO Plus-FS nebo Rotačně excentrickou brusku RO 150 FEQ-Plus ROTEX, nebo můžete získat zdarma akučlánek 5,2 Ah Bluetooth při nákupu akumulátorové pily nebo nového aku oscilačního nářadí VECTURO OSC 18.

Akce platí do 31.5.2019, neváhejte a využijte i Vy této skvělé nabídky!

Podrobné informace naleznete v letáku zdepdf


"JARNÍ AKCE" NA 3M PRODUKTY

3M Jarní akce 1.2 31.5.2019

Ve spolupráci s dodavatelem 3M pro Vás máme připravenou skvělou jarní akci na 3M produkty. Do 31.05.2019 máte jedinečnou možnost získat k vybraným nakoupeným produktům zajímavé dárky. V akci jsou např. vosk pro nástřik dutin se sadou aplikátorů, nové brusivo Cubitron II s nosným kotoučem zdarma, Festool univerzální pracovní centrum s kompletní sadou na leštění zdarma, vyokovýkonná voděodolná maskovací páska s kávou zdarma nebo prémiová maskovací folie s chytrými hodinkami zdarma. Pro více informací nahlédněte do přiloženého letáku.

Akce platí do 31.5.2019.

Více informací naleznete v letáku zdepdf


SIA REVOLUČNÍ SYSTÉM BROUŠENÍ

Sia RSB letákPředstavujeme Vám revoluční systém suchého broušení značky sia. Systém se skládá z materiálů doporučených pro jednotlivé kroky přípravy povrchu, které se vyznačují skvělými vlastnostmi, jako jsou vysoká kvalita, rychlost, jednoduchost, cenová dostupnost, variabilita. Nyní máte možnost zakoupit si tento ucelený systém broušení v testovací sadě za skvělou akční cenu.

Akce platí do odvolání.  

Více informací naleznete v letáku zdepdf


RUČNÍ FLEXIBILNÍ HOBLÍKY SIA

sia hoblíky multiflexiAKCE PRODLOUŽENA do 30.6.2019!!! Díky velkému zájmu jsme pro Vás prodloužili akci na ruční flexibilní hoblíky sia - máte tedy stále možnost využít akčních cen a objednat si svého pomocníka pro Vaši práci. Hoblíky mají nastavitelný radius, díky kterému snadno zbrousíte i zaoblené plochy nebo hrany. Jsou navíc multiděrované a vybavené odsáváním pro komfortnější práci. 

Akční ceny platí do 30.06.2019.  

Více informací naleznete v letáku zdepdf


BRUSNÉ KOTOUČE SIASPEED 1950 V AKCI = 400+1

Sia kotouče 4001 talíř za 399KčVe spolupráci se společností Sia Vám přinášíme další skvělou akci na brusivo SiaSpeed 1950. Kupte si 400 ks jakéhokoliv brusiva SiaSpeed 1950 a získáte 1 ks kvalitního značkového podložného talíře CYCLONE v hodnotě 1.199,- Kč za 399,- Kč bez DPH.

Tato akce platí od 01.12.2018 do odvolání nebo do vyprodání akčních zásob! 

Více informací s konkrétními podmínkami se dočtete v letáku zdepdf


NOVÁ DESIGNOVÁ PISTOLE SATAJET 5000 B

SATAjet Sweet Sixties podzim2018SATA přichází s nabídkou nové designové pistole SATAjet 5000 B, a to ve stylu "Sweet Sixties". Vzpomeňte si na 60. léta a zajisté se Vám vybaví spodničky, napomádovaný účes Elvise, Jukebox či Americký Diner. Díky této nové edici se i Vy můžete vrátit do této doby a obohatit tak svou sbírku stříkacích pistolí. Pistole je i přes speciální povrchovou úpravu vhodná pro každodenní použití v lakovně.

Rezervujte si svou pistoli do 31.10.2018. Jedná se o časově limitovanou speciální edici! 

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


SATA SLAVÍ VÝROČÍ 111 LET

Akce 111 výročí SATA leták AFSATA slaví výročí 111 let od založení a Vy můžete slavit s ní! Do konce roku máte jedinečnou možnost pořídit si do své sbírky lakovacích pistolí speciální sadu 2 pistolí s gravírováním v praktickém kufříku, díky kterému budou Vaše pistole vždy připravené k práci. Můžete si vybrat ze 7 různých kombinací pistolí dle vlastních požadavků. 

Akce platí do 31.12.2018 nebo do vyprodání akčních zásob.  

Více informací naleznete v letáku zdepdf


Colad - sada tlakových lahví s rozprašovačem

Colad sada tlakových lahvíDalší skvělou pomůckou pro práci v autolakovně může být tato sada tlakových lahví s rozprašovačem značky Colad. Díky rozlišovacím kroužkům lakýrník vždy pozná, jaký přípravek je v lahvi připravený k použití. Hodí se například k použití novinky zn.Colad - "Waterless Wash", neboli přípravek na rychlé mytí vozu bez nutnosti použití vody (více v letáku pdf).

Sadu lahví můžete nyní zakoupit za výhodnou cenu 2.349,- Kč bez DPH, a to do odvální nebo vyprodání zásob!

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Colad - kryty parkovacích senzorů za akční cenu

Kryty parkovacích senzorů ColadJiž v loňském roce jsme Vám představovali novinku od firmy EMM - kryty parkovacích senzorů značky Colad. Jedná se o skvělou pomůcku, která chrání parkovací senzory během procesu lakování. Nyní máte jedinečnou možnost zakoupit si tyto senzory za skvělou zvýhodněnou cenu 1.037,- Kč bez DPH / 1 roli.

Akce platí do odvolání nebo do vyprodání akčních zásob. 

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...