Akce

AKČNÍ BALÍČKY QUICKLINE S DÁRKEM

QUICKLINE SADY AKCE PODZIM 2018Pojďte si s námi užít krásné barvy podzimu. Máme pro Vás další skvělou nabídku, tentokrát na akční balíčky produktů Quickline, ke kterým navíc můžete získat dárek v podobě zimní směsi do ostřikovače. Naplňte sklady a vyčistěte si čelní sklo, barevný podzim je tu!

Tato skvělá akce platí do 15.12.2018 nebo do vyprodání akčních zásob! 

Konkrétní podmínky akce se dočtete v letáku zdepdf


RUČNÍ FLEXIBILNÍ HOBLÍKY SIA

sia hoblíky multiflexiAKCE PRODLOUŽENA!!! Zakupte si nyní za akční cenu ruční flexibilní hoblíky značky sia a žádné zaoblení už pro Vás nebude překážkou! Hoblíky mají nastavitelný radius, díky kterému snadno zbrousíte i zaoblené plochy nebo hrany. Hoblíky jsou navíc multiděrované a vybavené odsáváním pro komfortnější práci. 

Hoblíky u nás nyní zakoupíte za akční cenu, která platí do 20.12.2018.  

Více informací naleznete v letáku zdepdf


NOVÁ IONIZAČNÍ PISTOLE ZA AKČNÍ CENU

Foto webPřinášíme Vám další skvělou novinku - ionizační pistoli IONIZER PRO. Pistole slouží k neutralizaci statické elektřiny na nabitých částech vozu, čímž Vám maximálně usnadní následné lakování. Je vybavena mimo jiné laserovým ukazatelem, díky kterému přesně zacílíte na plochu, kterou potřebujete neutralizovat.

Do konce října máte jedinečnou možnost zakoupit si tuto pistoli za zaváděcí cenu

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


NOVÁ DESIGNOVÁ PISTOLE SATAJET 5000 B

SATAjet Sweet Sixties podzim2018SATA přichází s nabídkou nové designové pistole SATAjet 5000 B, a to ve stylu "Sweet Sixties". Vzpomeňte si na 60. léta a zajisté se Vám vybaví spodničky, napomádovaný účes Elvise, Jukebox či Americký Diner. Díky této nové edici se i Vy můžete vrátit do této doby a obohatit tak svou sbírku stříkacích pistolí. Pistole je i přes speciální povrchovou úpravu vhodná pro každodenní použití v lakovně.

Rezervujte si svou pistoli do 31.10.2018. Jedná se o časově limitovanou speciální edici! 

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


EXPRESNÍ ČIRÝ LAK P190-8000 ZA SUPER CENU

NEXA P190 8000 AKCEMáme pro Vás další neodolatelnou nabídku! Pouze do konce října máte jedinečnou možnost zakoupit si nejrychlejší čirý lak P190-8000 za nejnižší možnou cenu! Navíc můžete jako dárek získat kombinézu značky 3M. Expresní lak P190-8000 je aktuálně nejrychlejším čirým lakem na světovém trhu - k jeho vytrvzení stačí pouhých 5 minut při teplotě 60°C.

Akce platí do 31.10.2018 nebo do vyprodání akčních zásob.  

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


BRUSIVO HERMES 600+1

Hermes 6001 newAbychom vyšli vstříc Vašim potřebám a požadavkům, rozšířili jsme akci na brusné kotouče Hermes VC 154 D150 17 děr i na další zrnitosti. Kupte si tedy nyní 600ks brusiva jakékoliv zrnitosti a získejte jako odměnu 1 ks nosného talíře za symbolických 50,- Kč bez DPH! Neváhejte a zásobte svou autolakovnu brusnými kotouči právě nyní!

Akce platí do 30.11.2018 nebo do vyprodání akčních zásob.  

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


SATA SLAVÍ VÝROČÍ 111 LET

Akce 111 výročí SATA leták AFSATA slaví výročí 111 let od založení a Vy můžete slavit s ní! Do konce roku máte jedinečnou možnost pořídit si do své sbírky lakovacích pistolí speciální sadu 2 pistolí s gravírováním v praktickém kufříku, díky kterému budou Vaše pistole vždy připravené k práci. Můžete si vybrat ze 7 různých kombinací pistolí dle vlastních požadavků. 

Akce platí do 31.12.2018 nebo do vyprodání akčních zásob.  

Více informací naleznete v letáku zdepdf


Lakovací pistole DeVilbiss GTI Pro Lite v akci + dárek

Devilbiss balonKupte si nyní jakoukoliv pistoli DeVilbiss GTI PRO Lite z nabídky v letáku, a kromě neodolatelné ceny získáte navíc jako dárek kvalitní fotbalový míč zdarma! Akce platí pouze na omezené množství pistolí, proto neváhejte a pořiďte si svou pistoli ihned! 

Akce platí do vyprodání akčních zásob!

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Schneider - akce na příslušenství

AkcePrislusenstvi 3. koloVe spolupráci se společností Schneider pro Vás máme další velice zajímavou akční nabídku, tentokrát na příslušenství a úpravu stlačeného vzduchu pro lakovny. V přiloženém letáku se dočtete bližší informace o samotné akci, ale také užitečné informace týkající se rozvodů stlečeného vzduchu včetně jeho dimenzování a možných úspor při odstranění netěsností.  

Akce platí do 30.6.2018 nebo do odvolání!

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


3M akce - FESTOOL týdny

AutoFit Festool 3MSpolečnost 3M spustila novou akci zaměřenou na nářadí značky FESTOOL. Do 30.6.2018 máte jedinečnou možnost zakoupit si vybrané produkty FESTOOL a získat buď speciální slevu a nebo dárky za cenu 0,01 Kč. Na výběr máte ze 3 balíčků - Rotex 90 se slevou 8%, vysavač CTM 36 E + dárek Systainer za 0,01 Kč, vysavač CTM 36 E + bruska ETS + dárek 5m hadice za 0,01 Kč.

Akce platí do 30.06.2018 nebo do vyprodání akčních zásob!

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Pistole SATAjet 5000B + bezdrátová sluchátka jako dárek

SATA sluchátka jaro2018Ve spolupráci se společností SATA pro Vás máme opět zajímavou jarní nabídku - kupte si vybraný model pistole SATAjet 5000B a jako dárek získáte SATA bezdrátová sluchátka. Díky technologii Bluetooth se jednoduše připojíte ke zdroji hudby v okruhu až do 10m a zábavy si můžete užívat po dobu až 8 hodin! Neváhejte, nabídka je limitovaná počtem kusů! Přehled pistolí včetně ceníkových cen naleznete zde.

Akce platí do vyprodání akčních zásob - stále máme několik kusů skladem, tak neváhejte!

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Colad - sada tlakových lahví s rozprašovačem

Colad sada tlakových lahvíDalší skvělou pomůckou pro práci v autolakovně může být tato sada tlakových lahví s rozprašovačem značky Colad. Díky rozlišovacím kroužkům lakýrník vždy pozná, jaký přípravek je v lahvi připravený k použití. Hodí se například k použití novinky zn.Colad - "Waterless Wash", neboli přípravek na rychlé mytí vozu bez nutnosti použití vody (více v letáku pdf).

Sadu lahví můžete nyní zakoupit za výhodnou cenu 2.349,- Kč bez DPH, a to do odvální nebo vyprodání zásob!

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Colad - kryty parkovacích senzorů za akční cenu

Kryty parkovacích senzorů ColadJiž v loňském roce jsme Vám představovali novinku od firmy EMM - kryty parkovacích senzorů značky Colad. Jedná se o skvělou pomůcku, která chrání parkovací senzory během procesu lakování. Nyní máte jedinečnou možnost zakoupit si tyto senzory za skvělou zvýhodněnou cenu 1.037,- Kč bez DPH / 1 roli.

Akce platí do odvolání nebo do vyprodání akčních zásob. 

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Brusné kotouče SiaSpeed 1950 + 1 podložný talíř za 55,- Kč

Sia kotouče 8001 talíř za 55KčJedinečná nabídka od společnosti Sia - kupte si 800 ks jakéhokoliv brusiva SiaSpeed 1950 a získáte 1 ks univerzálního podložného talíře za pouhých 55,- Kč bez DPH.

Zrnitosti kotoučů můžete kombinovat dle vlastních potřeb. Akce platí do vyprodání zásob nebo do odvolání.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf.


Výprodej 2K epoxidového tmelu CBR 2109

Výprodej Epoxy tmel CBR 2109

Z důvodu ohrožené doby expirace nabízíme výprodej 2K epoxidového tmelu CBR 2109. Jedná se o minerálně plněný epoxidový tmel určený pro opravy vozidel, který byl vyvinut především jako náhrada cínování a pro tmelení lemů a spojů.

Tmel u nás nyní zakoupíte za 750,- Kč bez DPH, platí ale pouze do vyprodání zásob.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


SATA akce jaro 2016 - SATAjet 5000 B & SATA Multitool

Leták jaro 2016 Multitool

Při koupi jednoho z vybraných modelů stříkací pistole SATAjet 5000 B obdržíte jako dárek praktické víceúčelové nářadí SATA Multitool pro údržbu zdarma.

Platí pouze do vyprodání zásob.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


3M Leštění + plastový box jako bonus

Brusné pasty box

Zakupte jakékoliv 3M brusné pasty a leštící kotouče z letáku v minimální částce 6.990,- Kč bez DPH a získáte jako bonus plastový box na kolečkách.

Akce platí od 10.2.2016 do vyprodání akčních zásob.

Více informací o akci se dočtete v letáku zdepdf


3M Akční balíčky s bonusem

3M akční balíčky na web

Nakupte nyní 3M Soft Tape měkké molitanové pásky, kontrolní prášek černý nebo PPS sady a získejte jako bonus tričko nebo pevný kelímek včetně upevňovacího kroužku.

Akce platí od 2.2.2016 do vyprodání akčních zásob.

Více informací o akci se dočtete v letáku zdepdf


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...