Akce

HERMES - BRUSNÁ ROLE VC 154 ZA SKVĚLOU CENU

Hermes role VC154 akce 2019 Máme pro Vás další skvělou akci, tentokrát na brusnou roli VC 154 značky Hermes. Tato role na molitanovém podkladu nabízí perfektní přilnavost k jakémukoliv tvaru broušeného povrchu a díky polootevřené struktuře a dodatečnému nátěru s aditivy se málo zanáší. Roli si nyní pořídíte za skvělou cenu 539 Kč, a to v různých zrnitostech - P180 až P800.

Tato výhodná akce platí pouze do 30.9.2019.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


FESTOOL - LETNÍ AKCE "CASHBACK"

Festool cashback Auto FitZískejte peníze zpět za nákup vybraného strojku Festool. Stačí, když si v období od 1.7.2019 do 31.8.2019 zakoupíte nový strojek Festool, fakturu za nákup nahrajete nejpozději do 13.9.2019 na stránkách www.festool.cz/cashback a Festool Vám do 6 týdnů od registrace zašle na Váš účet konkrétní částku ve výši až 2 600 Kč dle konkrétního typu zakoupeného strojku. Více informací najdete na uvedených stránkách Festool nebo v přiloženém letáku, případně nás neváhejte kontaktovat.

Akce platí pro strojky zakoupené do 31.8.2019 a doklady nahrané nejpozději do 13.9.2019. Získejte i Vy svou odměnu, objednejte si svůj strojek ihned!

Podrobné informace naleznete v letáku zdepdf


NEXA - NOVÝ 2K PLNIČ P565-5505 ZA ZAVÁDĚCÍ CENU

NEXA P565-5505 plnič Auto Fit Představujeme Vám novinku značky NEXA - nový 2K vysokovrstvý plnič P565-5505. Tento plnič má skvělé vlastnosti, jako jsou skvělá přilnavost na různé povrchy, rychlé schnutí, snadné broušení po vysušení, , jako jsou rychlé schnutí, snadné broušení, možnost aplikace ve vysoké vrstvě bez stékání. Použít jej můžete k drobným spotovým opravám, ale i k opravám celých dílů. S tužidlem se mísí v poměru 4:1. Do konce srpna máte jedinečnou možnost zakoupit tento plnič ve výhodné sadě s tužidlem P210-842 za výhodnou zaváděcí cenu!

Zaváděcí akce je platná do 31.8.2019.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


QUICKLINE - NOVÝ PLNIČ QP-3415 ZA ZAVÁDĚCÍ CENU

Quickline QP-3415 plnič Auto Fit Představujeme Vám nový akrylový vysokovrstvý plnič QP-3415 značky Quickline. Tento plnič vyniká skvělými vlastnostmi, jako jsou rychlé schnutí, snadné broušení, možnost aplikace ve vysoké vrstvě bez stékání. Je vhodný k drobným opravám, ale i k opravám celých dílů. S tužidlem se mísí v poměru 4:1. Do konce srpna máte jedinečnou možnost zakoupit tento plnič ve výhodných sadách s tužidlem QH-4210 za výhodnou zaváděcí cenu!

Zaváděcí akce je platná do 31.8.2019.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


SATAjet X 5500 + FITNESS TRACKER ZDARMA

SATA pistoleUŽ JEN POSLEDNÍCH PÁR KUSŮ SKLADEM!!! Získejte zdarma fitness náramek ke každé pistoli SATAjet X 5500! Tento náramek měří Váš tep, množství spálených kalorií, počet kroků, ale navícje propojený i s Vaším chytrým telefonem, takže Vás upozorní na příchozí hovory, textové zprávy, upozornění v kalendáři aj.

Akce platí pouze do vyprodání zásob, tak neváhejte a objednejte si i Vy svou novou pistoli s tímto praktickým dárkem! 

Více informací se dočtete v letáku zdepdf

 

SIA REVOLUČNÍ SYSTÉM BROUŠENÍ

Sia RSB letákPředstavujeme Vám revoluční systém suchého broušení značky sia. Systém se skládá z materiálů doporučených pro jednotlivé kroky přípravy povrchu, které se vyznačují skvělými vlastnostmi, jako jsou vysoká kvalita, rychlost, jednoduchost, cenová dostupnost, variabilita. Nyní máte možnost zakoupit si tento ucelený systém broušení v testovací sadě za skvělou akční cenu.

Akce platí do odvolání.  

Více informací naleznete v letáku zdepdf


BRUSNÉ KOTOUČE SIASPEED 1950 V AKCI = 400+1

Sia kotouče 4001 talíř za 399KčVe spolupráci se společností Sia Vám přinášíme další skvělou akci na brusivo SiaSpeed 1950. Kupte si 400 ks jakéhokoliv brusiva SiaSpeed 1950 a získáte 1 ks kvalitního značkového podložného talíře CYCLONE v hodnotě 1.199,- Kč za 399,- Kč bez DPH.

Tato akce platí od 01.12.2018 do odvolání nebo do vyprodání akčních zásob! 

Více informací s konkrétními podmínkami se dočtete v letáku zdepdf


NOVÁ DESIGNOVÁ PISTOLE SATAJET 5000 B

SATAjet Sweet Sixties podzim2018SATA přichází s nabídkou nové designové pistole SATAjet 5000 B, a to ve stylu "Sweet Sixties". Vzpomeňte si na 60. léta a zajisté se Vám vybaví spodničky, napomádovaný účes Elvise, Jukebox či Americký Diner. Díky této nové edici se i Vy můžete vrátit do této doby a obohatit tak svou sbírku stříkacích pistolí. Pistole je i přes speciální povrchovou úpravu vhodná pro každodenní použití v lakovně.

Rezervujte si svou pistoli do 31.10.2018. Jedná se o časově limitovanou speciální edici! 

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Colad - sada tlakových lahví s rozprašovačem

Colad sada tlakových lahvíDalší skvělou pomůckou pro práci v autolakovně může být tato sada tlakových lahví s rozprašovačem značky Colad. Díky rozlišovacím kroužkům lakýrník vždy pozná, jaký přípravek je v lahvi připravený k použití. Hodí se například k použití novinky zn.Colad - "Waterless Wash", neboli přípravek na rychlé mytí vozu bez nutnosti použití vody (více v letáku pdf).

Sadu lahví můžete nyní zakoupit za výhodnou cenu 2.349,- Kč bez DPH, a to do odvální nebo vyprodání zásob!

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Colad - kryty parkovacích senzorů za akční cenu

Kryty parkovacích senzorů ColadJiž v loňském roce jsme Vám představovali novinku od firmy EMM - kryty parkovacích senzorů značky Colad. Jedná se o skvělou pomůcku, která chrání parkovací senzory během procesu lakování. Nyní máte jedinečnou možnost zakoupit si tyto senzory za skvělou zvýhodněnou cenu 1.037,- Kč bez DPH / 1 roli.

Akce platí do odvolání nebo do vyprodání akčních zásob. 

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...