Akce

RUČNÍ FLEXIBILNÍ HOBLÍKY SIA

sia hoblíky multiflexiZakupte si nyní za akční letní cenu ruční flexibilní hoblíky značky sia a žádné zaoblení už pro Vás nebude překážkou! Hoblíky mají nastavitelný radius, díky kterému snadno zbrousíte i zaoblené plochy nebo hrany. Hoblíky jsou navíc multiděrované a vybavené odsáváním pro komfortnější práci. 

Hoblíky u nás nyní zakoupíte za akční cenu, která platí do 30.9.2018.  

Více informací naleznete v letáku zdepdf


SATA SLAVÍ VÝROČÍ 111 LET

Akce 111 výročí SATA leták AFSATA slaví výročí 111 let od založení a Vy můžete slavit s ní! Do konce roku máte jedinečnou možnost pořídit si do své sbírky lakovacích pistolí speciální sadu 2 pistolí s gravírováním v praktickém kufříku, díky kterému budou Vaše pistole vždy připravené k práci. Můžete si vybrat ze 7 různých kombinací pistolí dle vlastních požadavků. 

Akce platí do 31.12.2018 nebo do vyprodání akčních zásob.  

Více informací naleznete v letáku zdepdf


BRUSIVO HERMES 600+1

Hermes 6001Máme pro Vás další skvělou akci, tentokrát na brusivo Hermes. Při zakoupení 600 ks vybraných brusných kotoučů Hermes VC 154 D150 17 děr získáte jako odměnu 1 ks nosného talíře za symbolických 50,- Kč bez DPH! Neváhejte a zásobte svou autolakovnu brusnými kotouči právě nyní!

Akce platí do 31.12.2018 nebo do vyprodání akčních zásob.  

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Lakovací pistole DeVilbiss GTI Pro Lite v akci + dárek

Devilbiss balonKupte si nyní jakoukoliv pistoli DeVilbiss GTI PRO Lite z nabídky v letáku, a kromě neodolatelné ceny získáte navíc jako dárek kvalitní fotbalový míč zdarma! Akce platí pouze na omezené množství pistolí, proto neváhejte a pořiďte si svou pistoli ihned! 

Akce platí do vyprodání akčních zásob!

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Schneider - akce na příslušenství

AkcePrislusenstvi 3. koloVe spolupráci se společností Schneider pro Vás máme další velice zajímavou akční nabídku, tentokrát na příslušenství a úpravu stlačeného vzduchu pro lakovny. V přiloženém letáku se dočtete bližší informace o samotné akci, ale také užitečné informace týkající se rozvodů stlečeného vzduchu včetně jeho dimenzování a možných úspor při odstranění netěsností.  

Akce platí do 30.6.2018 nebo do odvolání!

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


3M akce - FESTOOL týdny

AutoFit Festool 3MSpolečnost 3M spustila novou akci zaměřenou na nářadí značky FESTOOL. Do 30.6.2018 máte jedinečnou možnost zakoupit si vybrané produkty FESTOOL a získat buď speciální slevu a nebo dárky za cenu 0,01 Kč. Na výběr máte ze 3 balíčků - Rotex 90 se slevou 8%, vysavač CTM 36 E + dárek Systainer za 0,01 Kč, vysavač CTM 36 E + bruska ETS + dárek 5m hadice za 0,01 Kč.

Akce platí do 30.06.2018 nebo do vyprodání akčních zásob!

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Pistole SATAjet 5000B + bezdrátová sluchátka jako dárek

SATA sluchátka jaro2018Ve spolupráci se společností SATA pro Vás máme opět zajímavou jarní nabídku - kupte si vybraný model pistole SATAjet 5000B a jako dárek získáte SATA bezdrátová sluchátka. Díky technologii Bluetooth se jednoduše připojíte ke zdroji hudby v okruhu až do 10m a zábavy si můžete užívat po dobu až 8 hodin! Neváhejte, nabídka je limitovaná počtem kusů! Přehled pistolí včetně ceníkových cen naleznete zde.

Akce platí do vyprodání akčních zásob - stále máme několik kusů skladem, tak neváhejte!

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Colad - sada tlakových lahví s rozprašovačem

Colad sada tlakových lahvíDalší skvělou pomůckou pro práci v autolakovně může být tato sada tlakových lahví s rozprašovačem značky Colad. Díky rozlišovacím kroužkům lakýrník vždy pozná, jaký přípravek je v lahvi připravený k použití. Hodí se například k použití novinky zn.Colad - "Waterless Wash", neboli přípravek na rychlé mytí vozu bez nutnosti použití vody (více v letáku pdf).

Sadu lahví můžete nyní zakoupit za výhodnou cenu 2.349,- Kč bez DPH, a to do odvální nebo vyprodání zásob!

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Colad - kryty parkovacích senzorů za akční cenu

Kryty parkovacích senzorů ColadJiž v loňském roce jsme Vám představovali novinku od firmy EMM - kryty parkovacích senzorů značky Colad. Jedná se o skvělou pomůcku, která chrání parkovací senzory během procesu lakování. Nyní máte jedinečnou možnost zakoupit si tyto senzory za skvělou zvýhodněnou cenu 1.037,- Kč bez DPH / 1 roli.

Akce platí do odvolání nebo do vyprodání akčních zásob. 

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


Brusné kotouče SiaSpeed 1950 + 1 podložný talíř za 55,- Kč

Sia kotouče 8001 talíř za 55KčJedinečná nabídka od společnosti Sia - kupte si 800 ks jakéhokoliv brusiva SiaSpeed 1950 a získáte 1 ks univerzálního podložného talíře za pouhých 55,- Kč bez DPH.

Zrnitosti kotoučů můžete kombinovat dle vlastních potřeb. Akce platí do vyprodání zásob nebo do odvolání.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf.


Výprodej 2K epoxidového tmelu CBR 2109

Výprodej Epoxy tmel CBR 2109

Z důvodu ohrožené doby expirace nabízíme výprodej 2K epoxidového tmelu CBR 2109. Jedná se o minerálně plněný epoxidový tmel určený pro opravy vozidel, který byl vyvinut především jako náhrada cínování a pro tmelení lemů a spojů.

Tmel u nás nyní zakoupíte za 750,- Kč bez DPH, platí ale pouze do vyprodání zásob.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


SATA akce jaro 2016 - SATAjet 5000 B & SATA Multitool

Leták jaro 2016 Multitool

Při koupi jednoho z vybraných modelů stříkací pistole SATAjet 5000 B obdržíte jako dárek praktické víceúčelové nářadí SATA Multitool pro údržbu zdarma.

Platí pouze do vyprodání zásob.

Více informací se dočtete v letáku zdepdf


3M Leštění + plastový box jako bonus

Brusné pasty box

Zakupte jakékoliv 3M brusné pasty a leštící kotouče z letáku v minimální částce 6.990,- Kč bez DPH a získáte jako bonus plastový box na kolečkách.

Akce platí od 10.2.2016 do vyprodání akčních zásob.

Více informací o akci se dočtete v letáku zdepdf


3M Akční balíčky s bonusem

3M akční balíčky na web

Nakupte nyní 3M Soft Tape měkké molitanové pásky, kontrolní prášek černý nebo PPS sady a získejte jako bonus tričko nebo pevný kelímek včetně upevňovacího kroužku.

Akce platí od 2.2.2016 do vyprodání akčních zásob.

Více informací o akci se dočtete v letáku zdepdf


kontakt

Rychlé kontakty

adresa Vídeňská 296/112a
Brno 619 00
telefon +420 548 213 987
fax +420 548 213 990
email info@autofit.cz
facebook2 facebook

Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...