kontakt

Rychlé kontakty

adresa Vídeňská 296/112a
Brno 619 00
telefon +420 548 213 987
email info@autofit.cz
facebook2 facebook

Aktuality

Hledáme pracovníka do míchárny barev v Brně 17/01/2020

Hledáme pracovníka do míchárny barev v naší provozovně v Brně na ulici Vídeňská 112a. Nástup možný ihned, nejlépe co nejdříve! Fixní pracovní doba, přátelský kolektiv, práce ve stabilní zavedení firmě, zajímavé finanční ohodnocení.

Více...

Plán školení na 1. pololetí 2020 10/12/2019

Sestavili jsme pro Vás nový plán školení na 1. pololetí 2020 - vybírejte z přiloženého přehledu a v případě zájmu o některé ze školení nám zašlete vyplněnou přihlášku na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Detailní přehled školení naleznete ZDE.

Nové vydání firemního časopisu Autofit Expres 10/12/2019

Přichystali jsme pro Vás nové vydání našeho firemního čtvrtletníku Autofit Expres - poslední v letošním roce. Dočtete se v něm o ocenění, které jsme obdrželi v listopadu letošního roku, představíme Vám zajímavý odstín strukturální modré barvy Lexus LC500 8Y0, informujeme Vás o instalaci 1. zařízení MoonWalk v České republice, nabídneme Vám školící kurzy, které jsme pro Vás nachystali na 1Q 2020 a opět si budete moci zasoutěžit o lahev lahodné whisky.

Více...

Akce

SCANGRIP SVÍTILNY PRO DETAILING A LAKÝRNICTVÍ - ZAVÁDĚCÍ AKCE

Scangrip svítilny ColourMatch Auto Fit Zařadili jsme do sortimentu profesionální svítilny Scangrip určené zejména pro detailing a lakýrnictví. Tyto lampy imitují různou teplotu denní světla a pomohou Vám tak předejít chybně vybraným odstínům právě kvůli nedostatku slunečního svitu. Stačí zvolit správnou lampu s denním svitem v různých intenzitách pod libovolnými úhly dopadu na měřenou plochu.

Nyní máte navíc jedinečnou možnost koupit si tyto lampy za zaváděcí cenu, a to do 28.2.2020! Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací. 

Detailní popis svítilen včetně kompletní specifikace a parametrů naleznete v letáku zdepdf


SIA REVOLUČNÍ SYSTÉM BROUŠENÍ

Sia RSB letákPředstavujeme Vám revoluční systém suchého broušení značky sia. Systém se skládá z materiálů doporučených pro jednotlivé kroky přípravy povrchu, které se vyznačují skvělými vlastnostmi, jako jsou vysoká kvalita, rychlost, jednoduchost, cenová dostupnost, variabilita. Nyní máte možnost zakoupit si tento ucelený systém broušení v testovací sadě za skvělou akční cenu.

Akce platí do odvolání.  

Více informací naleznete v letáku zdepdf


BRUSNÉ KOTOUČE SIASPEED 1950 V AKCI = 400+1

Sia kotouče 4001 talíř za 399KčVe spolupráci se společností Sia Vám přinášíme další skvělou akci na brusivo SiaSpeed 1950. Kupte si 400 ks jakéhokoliv brusiva SiaSpeed 1950 a získáte 1 ks kvalitního značkového podložného talíře CYCLONE v hodnotě 1.199,- Kč za 399,- Kč bez DPH.

Tato akce platí od 01.12.2018 do odvolání nebo do vyprodání akčních zásob! 

Více informací s konkrétními podmínkami se dočtete v letáku zdepdf


Reference

Připravujeme...


nexa autocolor

MaxMeyer

selemix

mipa

quickline

3M Logo

festool

EMM logo

sata logo

saimavector

schneider

horn bauer

devilbiss

flexisanderlogo

logo fancy

siaabrasives logo

Daisy Wheel logo

Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...