Autoopravárenství

Autoopravárenské lakovací systémy

NEXA AUTOCOLOR

V čele s Nexa Autocolor

Nexa Autocolor přímo navazuje na dlouhou, velmi úspěšnou a inovativní historii značky ICI Autocolor světoznámého anglického výrobce, koncernu ICI (Imperial Chemical Industries). Historie tohoto výrobce sahá až do dvacátých let minulého století a zahrnuje několik patentů na revoluční technologie v autooprávárenském průmyslu (mikrogelová technologie vodouředitelných barev Aquabase, systém sušení Aquadry, systém na opravu motorových prostor Engine Bay Repair, UV primer, systém plničů Spectral Grey a další). V roce 1999 byla značka ICI Autocolor koupena koncernem PPG, v jehož portfoliu během 4 let proběhl rebranding na značku Nexa Autocolor. V současnosti je značka distribuována ve více než 140 zemích světa.

Díky silnému výzkumnému a vývojovému zázemí PPG jsou převzaté vyspělé technologické systémy pod značkou Nexa Autocolor dále vyvíjeny a zdokonalovány. Mezi poslední významné inovace patří systém vodouředitelných bází Aquabase Plus, který bez nadsázky vytváří „novou dimenzi vodouředitelných bází“. Již z názvu je zřejmé, že systém Aquabase Plus je inovací celosvětově prvního systému vodouředitelných bází Aquabase, systému, jehož název se v podstatě stal synonymem pro vodouředitelné barvy obecně. Nexa Autocolor je lídrem v inovacích a v zavádění nových materiálů a technologií do praxe a proto si stále udržuje vedoucí postavení v oblasti autoopravárenství.

Společnost Auto Fit, s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem značky Nexa Autocolor na trhu ČR.

Aquabase Plus – změna s důvěrou

Aquabase Plus je ojedinělý komplexní systém vodouředitelných barevných bází, který zaručuje vysokou kvalitu a flexibilitu, zkracuje procesní časy a poskytuje dokonalý finální povrch.

Aquabase Plus je zdokonaleným nástupcem systému NEXA Autocolor Aquabase (pdf prezentace ke stažení).

2K HS+ – bez obav z VOC legislativy

2K HS+ je systém vysokosušinových barev s přímým leskem, který plně vyhovuje všem současným legislativním nařízením v oblasti ochrany životního prostředí.

2K HS+ má všechny přednosti UHS technologie, vytváří tvrdý a trvalý povrch s dokonalým leskem a díky snadné aplikaci je vhodný k provádění oprav všeho druhu.

EHS Turbo Plus – nová dimenze v lakování užitkových vozidel

EHS Turbo Plus je univerzální dvousložkový akrylátový systém navržený výhradně pro lakování užitkových vozidel.

EHS Turbo Plus poskytuje povrch s mimořádným leskem a trvanlivostí, který plně vyhovuje nejvyšším požadavkům současných automobilových společností a zároveň splňuje všechna současná i připravovaná legislativní nařízení v oblasti ochrany životního prostředí.


MAX MEYER

Firma MaxMeyer byla založena v roce 1895 v Miláně a stala se postupem doby nejvýznamnějším výrobcem nátěrových hmot v Itálii. V 70. letech začala tato značka pronikat na zahraniční trhy a nyní je zastoupena na všech kontinentech, kde získala díky své kvalitě poměrně velký díl světového trhu. Potvrzením kvality této značky byl rok 1991, kdy firma MaxMeyer získala certifikát ISO 9001. V roce 1997 firma MaxMeyer fúzovala s koncernem PPG, avšak produkuje i nadále výrobky pod svou značkou. Firemní výzkum pružně reaguje na přísné normy Evropské unie a v roce 1999 byl dokončen vývoj vodou ředitelných komponentů pod značkou AquaMax. V následujícím roce byla zahájena výroba nátěrových hmot s nízkým obsahem VOC pod označením UHS Premium.

Firma Auto Fit, spol. s r.o. se stala oficiálním distributorem výrobků firmy MaxMeyer Car Refinish na území České republiky v březnu 2007 a významného zvýšení podílu na trhu dosáhla zejména poté, co pod svá křídla převzala firmu M.M.Color, která zastupovala značku MaxMeyer v ČR od roku 2001.

AquaMax

AquaMax je velmi jednoduchý komplexní systém vodouředitelných barevných bází s propracovanou koloristikou
a širokým rozsahem použití.

UHS Duralit Extra

UHS Duralit Extra je dvoukomponentní akrylátový systém vrchních krycích pastelových barev s přímým leskem.
UHS Duralit Extra plně vyhovuje všem současným legislativním nařízením v oblasti VOC.kontakt

Rychlé kontakty

adresa Vídeňská 296/112a
Brno 619 00
telefon +420 548 213 987
fax +420 548 213 990
email info@autofit.cz
facebook2 facebook

Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Napište nám...